TANEC VLKŮ A VLČIC Protančete se energií silových zvířat 7.4.2019 Litomyšl

Cesta do světa zvířat – Komunikace s domácími i divokými zvířaty
23. 2. 2019
La Loba – Tanec svobodné duše ženy, které tančí s vlky 3. 4. 2019 Praha
24. 2. 2019

Tanec Vlků a Vlčic s Míšou Petersen

Přijďte si zatančit harmonizující a posilující Tanec silových zvířat. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Vlk je silným silovým zvířetem. Vlci jsou přátelští, společenští a velmi inteligentní, je u nich silně vyvinut smysl pro rodinu, jsou loajální a žijí podle přesně stanovených pravidel a rituálu. Jsou ztělesněním ducha divočiny. Přinášejí silný pocit věrnosti, vnitřní sily a intuice.
Vlk nás učí poznat sebe samého, rozvíjet svou sílu, sebedůvěru a jistotu tak, abyste to nemuseli demonstrovat a dokazovat druhým. Vlk nám sděluje: „Jsem propojen s ostatními, udržuji si zdravé osobní hranice, oslavuji žití v celistvosti, síle a vytrvalosti.
Vlk nás v podstatě vždy znovu a znovu vyzývá nahlížet do nitra … učí nás abychom čerpali ze sebe a své ideje přeměnili ve skutečnost.

Vede nás i tam, kde je třeba uzdravení, učí nás jak zaktivovat své samouzdravující sily a jak si zajistit sílu zejména v „těžkých časech“.Kelčští druidové uctívali vlka jako mocné silové zvíře, které ochraňuje a vede společenství. Období od ledna do února nazývali dobou vlka, do tohoto období spadá svátek světla Imbolc. Tehdy se šaman odebíral do Jiného světa, aby zjistil, co společenství čeká a jak je dobře a bezpečně vést. Také u severoamerických indiánů patřilo období před příchodem jara vlkovi.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka … Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí.
Rozproudíte životní energii v celém těle!

Rezervujte si místo včas!!!

S sebou: volné pohodlné oblečení

Datum: 7.4.2019
Čas: 10.00-16.30 hod.
Místo: Centrum Spontanea, Smetanovo náměstí 77,  Litomyšl

Cena: 850 Kč do 17.3.2019 / 1.000 Kč později

Přihlášky na: milam28@seznam.cz nebo na tel. 605 147 812
Informace o akci a tanci: Michaela Peterseen: nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246

KONTAKT