Alchymie Menopauzy – Klub zralých žen 1.7.2021 Praha

Inventura pro Duši
21. 5. 2021
Alchymie Menopauzy – polovíkendová dílna pro ženy nad 40 let v zahradě Chotěšovského kláštera
1. 7. 2021

Volný cyklus večerních setkání v menší skupince žen v mém prostoru na pražském Žižkově.

Každý večer bude mít dané téma, s nímž budeme pracovat. A zároveň najdeme dostatek času a prostoru pro sdílení a probrání námětů, které si „vyžadují“ naši pozornost. Vydáme se na cestu za dary ženské menopauzy – do mystéria přinášejícího hlubokou vnitřní moudrost.

Přechod je přirozeným projevem ženského zrání a patří k životu. Během této doby se mnohé v ženském těle mění, a ne vždy jsou ženy s tímto děním v souladu. Hledají cesty, jak se s obtížemi vyrovnat. Zároveň je to velmi silné období nabízející jedinečnou příležitost – transformační cestu s mnoha možnostmi – doslova METAMORFÓZU.

Společně strávené večery nás mohou inspirovat na cestě tímto obdobím, podpořit nás a dovést do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady. Menopauza je zkrátka ideálním obdobím na setkání sama se sebou. Pokud jí projdeme vědomě, s respektem a úctou, může se stát bránou do zcela nového a zejména moudrého prožívání života.

Během večerů zasvěcených zázračnému a neprávem obávanému životnímu období může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Budeme sdílet své příběhy a podíváme se i na zcela praktické věci a obtíže, které s přechodem úzce souvisejí.

Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla i síly meditace. Propojíme se s intuicí a kreativitou, budeme pracovat s čakrami a se změnou našeho energetického systému. Je to velká šance na uvolnění zaseknutých věcí a zastaralých vzorců, které dají  proměnit v pochopení, rozkvět, a nakonec transformovat v sílu a radost ze života.

Klub zralých žen je tvůrčím prostorem určeným všem ženám od 40 let výše. Setkání v malé skupince podobně naladěných bytostí přináší větší pocit důvěry, otevřenosti a intimity.

A co ještě? Stačí jen chuť potkat se sama se sebou.

Datum večera:

1.7.2021

Čas: 17.30-20.00 hod.

Místo: Informaci pošlu po přihlášení

Doporučený příspěvek za večer: 402 Kč

Rezervujte si místo včas.

Rezervace a informace k večerům: Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, sms 604602246

 

 

 

KONTAKT