Alchymie Menopauzy – polovíkendová dílna pro ženy nad 40 let v zahradě Chotěšovského kláštera

Alchymie Menopauzy – Klub zralých žen 1.7.2021 Praha
21. 5. 2021
7 oblastí těla – Skryté síly v nás aneb Tajemství těla, duše a mysli
9. 7. 2021

Víkendová dílna pro ženy nad 40 let s MICHAELOU PETERSEN

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženského přechodu /menopauzy/. Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy, jak v krytém polootevřeném sále s dřevěnou podlahou a skvělým zvukovým systémem, tak i u ohně, v krásné velké zahradě… Místo i čas nám umožní hlubokou a intenzivní práci, protančení se ke své skutečné podstatě, bytí v souladu se sebou, přírodou a Životem. Čeká Vás intenzivní cesta, setkání s vlastním ženstvím ve společenství podobně naladěných žen.


PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat. Mohou se buď nechat vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit v závislosti na tom, odkud žena pochází a jaký má postoj k životu. Je mnoho způsobů, jak tímto obdobím projít. Pokud dokážeme toto období prožít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny ženské síly, moudrosti i vědomí. Často dochází k zasvěcení do Mystéria ženy, které nás dovede přímo k zdroji bohatého potenciálu, ukrytého hluboko v nás.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Čas Metamorfózy přináší šanci se probudit do své jedinečnosti a krásy moudré ženy, je to unikátní možnost ponoření se do vlastní esence. Věřím, že každá žena si může vybrat individuální cestu v souladu sama se sebou.

Během této dílny zasvěcené tomuto zázračnému, a přesto zbytečně obávanému období ženského života může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný živ

Cesta Metamorfózy je intenzivní polovíkendová dílna zabývající se obdobím přechodu, která je určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období něco dozvědět, procházejí jím nebo se chtějí připravit již před jeho nástupem a nebo se chtějí lépe ukotvit ve třetí třetině života a poznat dary METAMORFÓZY

Je-li vám méně než 4o let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

Datum: 10. – 11. září 2021 – začátek pátek lehkou večeří – konec sobota večer

Místo: zahrada Chotěšovského kláštera, Chotěšov u Plzně

Příspěvek: Cenu zveřejníme během několika dnů

Přespání 1 noc v krásné maringotce, skvělá vegestrava zajištěna

Přihlášky:  Tel.: 00420 777 321 890

E-mailová adresa pro přihlášky: ka.stetkova@gmail.com

Informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246


Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“ (více na www.nusta.cz)

 

KONTAKT