Alchymie Menopauzy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let 7.-10.10.2021 ve Sv. Máří

La Loba – Tanec svobodné duše ženy, která tančí s vlky 15.-17.10.2021
4. 6. 2021
Alchymie Menopauzy – polovíkendová dílna pro ženy nad 40 let v zahradě Chotěšovského kláštera
1. 7. 2021

Víkendová dílna pro ženy nad 40 let s MICHAELOU PETERSEN

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženského přechodu /menopauzy/. Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy, jak v sále nově otevřeného centra Živá Voda s úžasnou dřevěnou podlahou a skvělým zvukovým systémem, tak i u ohně, v lese, u potoka… Místo i čas nám umožní hlubokou a intenzivní práci, protančení se ke své skutečné podstatě, bytí v souladu se sebou, přírodou a Životem. Čeká Vás intenzivní cesta, setkání s vlastním ženstvím ve společenství podobně naladěných žen.


PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat. Mohou se buď nechat vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit v závislosti na tom, odkud žena pochází a jaký má postoj k životu. Je mnoho způsobů, jak tímto obdobím projít. Pokud dokážeme toto období prožít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny ženské síly, moudrosti i vědomí. Často dochází k zasvěcení do Mystéria ženy, které nás dovede přímo k zdroji bohatého potenciálu, ukrytého hluboko v nás.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Čas Metamorfózy přináší šanci se probudit do své jedinečnosti a krásy moudré ženy, je to unikátní možnost ponoření se do vlastní esence. Věřím, že každá žena si může vybrat individuální cestu v souladu sama se sebou.

Během této dílny zasvěcené tomuto zázračnému, a přesto zbytečně obávanému období ženského života může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

Cesta Metamorfózy je intenzivní víkendová dílna zabývající se obdobím přechodu, která je určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období něco dozvědět, procházejí jím nebo se chtějí připravit již před jeho nástupem a nebo se chtějí lépe ukotvit ve třetí třetině života a poznat dary METAMORFÓZY
Je-li vám méně než 4o let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

Praktické Informace
Datum:
7.-10.10. 2021

Čtvrtek začínáme lehkou večeří v 18:00 – po té setkání v „kruhu“
V neděli završíme naší cestu v 15:30

Místo:
Centrum Dvůr Svatá Máří u Vimperka
https://www.dvursvatamari.cz/

Příspěvek:
2 950 Kč do 14.9.2021 /po 14.9.2021 3 850 Kč/
Ubytování a vynikající vegetariánská strava 3 300 Kč za prodloužený víkend

Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“ (více na www.nusta.cz)

 

KONTAKT