Cesta do světa silových zvířat roku 2021 – Praha, Prostor 8 – dvě možnosti 1.6. nebo 2.6.2021

Setkání u kulatého stolu – Večer s tarotem květen.2021
16. 3. 2021
Z kořenů do vzdušných výšek – víkendová dílna 27.-30.května 2021 Dvůr Svatá Máří
21. 5. 2021

Po delší době se opět můžeme setkat v Prostoru 8 a tančit.

Na Nový rok jsme měli naplánovanou „Cestu do světa silových zvířat roku 2021“, kterou si můžeme projít až teď. Jedinečná příležitost najít si v tanci svého zvířecího průvodce a pomocníka na rok 2021 si vlastně jen počkala na tu správnou roční dobu. Na jaro, kdy všechno nové pučí a kvete, rodí se mláďata a nový život.

 Co v nás se chce zrodit a vykvést? Jakou kvalitu potřebujeme podpořit, nebo naopak zhojit? Lehkost? Přerod? Vnitřní sílu? Hravost? Schopnost léčení? Jaký zvířecí průvodce na nás čeká? Jak bude pokračovat tento rok?

 Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další bývají velice plodná, vynikají odvahou a silou, případně nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil, schopností a jejich praktickém využití v každodenním životě.


Prostřednictvím tance – radostného, nabíjejícího i uvolňujícího, sdílením našich životních příběhů i meditace se dostaneme k naší duši – naší esenci. Propojíme se se světem zvířat a popovídáme si s nimi

Přijďte potkat svého zvířecího přítele. Poznat jeho sílu a vyslechnout si, jaké má pro vás vzkazy a rady, jakou podporu vám může dát pro rok 2021. Prožijte tento večer naplno na vlnách tance a komunikace se silovými zvířaty.

Michaela Petersen
Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři cesty – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací, … vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.

Datum: Máte na výběr 2 termíny: 1.6. 2021 nebo 2.6.2021

Čas: 17.30 – 21.oo

Místo: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2

CENA: 500,- Kč

Informace k tanci a rezervace :

na stránkách Prostoru 8 nebo u mě – nusta@nusta.cz – sms 604602246

 

 

 

 

KONTAKT