Cesta Metamorfózy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let 3.-7.4.2024 Dvůr Svatá Maří

Peru / Bolívie 2024
17. 12. 2023
Aprílový radostný tanec rozkvětu 1.4.2024 Maitrea Praha
25. 3. 2024

 … aneb nalézání zdrojů ženské síly a podstaty ženské zralosti.

 Abychom byly schopné vyjádřit vše, co se v nás skrývá, své nadání, talenty a vlohy, celý náš potenciál, otevřít se a plně využívat 4 druhy vidění: intuici, vjem, vhled a vizi.

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období po 40-cítce a posléze čas okolo ženského přechodu (menopauzy). Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy, jak v útulném sále Dvora Sv. Maří, tak i v okolní přírodě, v lese, u potoka, u ohně… a také ve společnosti nádherných a přátelských zvířat, které zde na farmě žijí. Dané místo i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se ke své skutečné podstatě, bytí v souladu se sebou, s přírodou a Životem. Čeká nás niterné setkání s vlastním ženstvím a poznáním alchymie, kterou sebou přináší magický čas menopauzy, to vše ve společenství podobně naladěných žen a završeno rituálem vstupu do moudrosti.


Zrání ženy po 40-cítce a posléze PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsme my ženy s těmito změnami v souladu. Hledáme cesty, jak se s nimi vyrovnat. Jednou z možností je nechat se vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit. Pokud menopauzou dokážeme projít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny na úrovni ženské síly, moudrosti i vědomí.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Cesta Metamorfózy přináší šanci probudit se do své jedinečnosti a krásy, je unikátní možností ponoření se do vlastní esence. Během této dílny zasvěcené zázračnému, a přesto obávanému období ženského života, může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

 

Cesta Metamorfózy je intenzivní víkendová dílna zabývající se obdobím zrání ženy, určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období ženy něco dozvědět či procházejí přechodem, anebo se chtějí lépe ukotvit v období svých zralých plodů/sklizně. Poznejte dary METAMORFÓZY.

Je-li vám méně než 40 let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

Praktické Informace
Datum: 3.-7.4.2024

Ve středu večer příjezd, večeře a spočinutí … Naší cestu Metamorfózy začneme ve čtvrtek ráno…

V neděli završíme naši cestu v 15:30

Místo:
Dvůr Svatá Maří u Vimperka, prožitkové a vzdělávací centrum s farmou, v krásné přírodě
www.dvursvatamari.cz

Příspěvek:

Cena 8.950 Kč při úhradě zálohy 3.800 kč nebo celé platby do 10.3.2024 poté cena 9.650 Kč
cena je včetně ubytování a vynikají stravy: 4 x noc a plná penze
Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo včas!
 

Přihlášky a informace:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou zaslány informace k platbě.
Místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 3 800 Kč.


Dílnou vás provede Michaela Petersen:

Vlastní proces menopauzy mě přivedl k nádhernému úkolu – pomáhat ženám v této málo poznané, ale dechberoucí životní fázi, kterou nám příroda připravila jako jedinečný nástroj k sebepoznání.

Všechny jsme na cestě, jejímž smyslem není dosažení dokonalosti, ale pochopení bytí „tady a teď“, v souladu s naší duší. Jsem tu pro to, abych ženám ukázala, jak krásné je po ní jít.

Michaela provází vlastní formou medicínského tance, který vychází z radosti bytí s odkazem na její hluboká setkání s původnímy národů. Pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

(více na www.nusta.cz)
Pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

Hostem bude Pavlína Marianková, muzikoterapeutka, hlasová a ikigai koučka, tvůrkyně autorskych písní a zpěvačka. www.pavlinamariankova.cz
Nabídne vám prostor k propojení mysli- srdce – těla tak,  aby jste se v tomto procesu přerodu mohly volně, svobodné a autenticky vyjádřit a opřít se o svůj hlas.
Můžete se těšit na ochutnávku léčení zvukem z japonské Kotodamy, vše bezpečnou a nenásilnou formou.


  Rezervace míst na akci

   

  
  

   

   

   

  KONTAKT