Cesta Metamorfózy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let 20.-24.9.2023 Dvůr Svatá Maří

Tanec Lvů s Lvic 11.8.2023 Maitrea Praha
1. 6. 2023
Program 2023
1. 6. 2023

Cheerful woman jumping silhouette in 3D papercut craft style. Girl dancing with nature decoration and paper cut butterfly for health or eco friendly product concept.

 … aneb hledání zdrojů ženské síly a podstaty ženské zralosti. Tentokrát už od středy večer!

 Abychom byly schopné vyjádřit vše, co se v nás skrývá, své nadání, talenty a vlohy, celý náš potenciál, otevřít se a plně využívat 4 druhy vidění: intuici, vjem, vhled a vizi.

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období po 40-cítce a posléze čas okolo ženského přechodu (menopauzy). Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy, jak v útulném sále Dvora Sv. Maří, tak i v okolní přírodě, v lese, u potoka, u ohně… a také ve společnosti nádherných a přátelských zvířat, které zde na farmě žijí. Dané místo i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se ke své skutečné podstatě, bytí v souladu se sebou, s přírodou a Životem. Čeká nás niterné setkání s vlastním ženstvím a poznáním alchymie, kterou sebou přináší magický čas menopauzy, to vše ve společenství podobně naladěných žen a završeno rituálem vstupu do moudrosti.

Kromě hlubokého setkání s vlastní moudrostí a společného sdílení v ženském kruhu, prožijete i sílu podpory, kterou nejen v tomto období života mohou poskytnout bylinky a éterické oleje. Ke spolupráci jsem totiž přizvala Jitku Vočkovou – bylinkářku a aromaterapeutku. Těšit se můžete i na bylinkovou očistnou saunu.


Zrání ženy po 40-cítce a posléze PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsme my ženy s těmito změnami v souladu. Hledáme cesty, jak se s nimi vyrovnat. Jednou z možností je nechat se vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit. Pokud menopauzou dokážeme projít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny na úrovni ženské síly, moudrosti i vědomí.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Cesta Metamorfózy přináší šanci probudit se do své jedinečnosti a krásy, je unikátní možností ponoření se do vlastní esence. Během této dílny zasvěcené zázračnému, a přesto obávanému období ženského života, může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

 

Cesta Metamorfózy je intenzivní víkendová dílna zabývající se obdobím zrání ženy, určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období ženy něco dozvědět či procházejí přechodem, anebo se chtějí lépe ukotvit v období svých zralých plodů/sklizně. Poznejte dary METAMORFÓZY.

Je-li vám méně než 40 let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

Praktické Informace
Datum: 20.-24.9.2022

Ve středu začínáme lehkou večeří v 19:00
V neděli završíme naši cestu v 15:30

Místo:
Dvůr Svatá Maří u Vimperka, prožitkové a vzdělávací centrum s farmou, v krásné přírodě
www.dvursvatamari.cz

Příspěvek:

Cena 8.350 Kč při úhradě zálohy 3.500 kč nebo celé platby do 10.8.2023 poté cena 9.150 Kč
cena je včetně ubytování a vynikají stravy: 4 x noc a plná penze
Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo včas!

Přihlášky a informace:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou zaslány informace k platbě.
Místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 3 500 Kč.


Dílnou vás provede Michaela Petersen:

Vlastní proces menopauzy mě přivedl k nádhernému úkolu – pomáhat ženám v této málo poznané, ale dechberoucí životní fázi, kterou nám příroda připravila jako jedinečný nástroj k sebepoznání.

Všechny jsme na cestě, jejímž smyslem není dosažení dokonalosti, ale pochopení bytí „tady a teď“, v souladu s naší duší. Jsem tu pro to, abych ženám ukázala, jak krásné je po ní jít.

Michaela provází vlastní formou medicínského tance, který vychází z radosti bytí s odkazem na její hluboká setkání s původnímy národů. Pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

(více na www.nusta.cz)
Pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

Hostem bude Pavlína Marianková, muzikoterapeutka, hlasová a ikigai koučka, tvůrkyně autorskych písní a zpěvačka. www.pavlinamariankova.cz
Nabídne vám prostor k propojení mysli- srdce – těla tak,  aby jste se v tomto procesu přerodu mohly volně, svobodné a autenticky vyjádřit a opřít se o svůj hlas.
Můžete se těšit na ochutnávku léčení zvukem z japonské Kotodamy, vše bezpečnou a nenásilnou formou.


  Rezervace míst na akci

   

  
  

   

   

   

  KONTAKT