Cesta Metamorfózy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let 18.-20.10.2019

Úplňkový Tanec Bílého Lva 15.8.2019 Divadlo Kampa Praha
8. 8. 2019
Tanec tvořivé síly Pavouka, umění tkaní vlastního života 26.9.2019 Plzeň
24. 9. 2019

Víkendová dílna pro ženy nad 40 let s MICHAELOU PETERSEN

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženského přechodu /i menopauzy/. Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy, jak v sále nově otevřeného centra Živá Voda s úžasnou dřevěnou podlahou a skvělým zvukovým systémem, tak i u ohně, v lese, u potoka… Místo i čas nám umožní hlubokou a intenzivní práci, protančení se ke své skutečné podstatě, bytí v souladu se sebou, přírodou a Životem. Čeká Vás intenzivní cesta, setkání s vlastním ženstvím ve společenství podobně naladěných žen.

PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat. Mohou se buď nechat vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit v závislosti na tom, odkud žena pochází a jaký má postoj k životu. Je mnoho způsobů, jak tímto obdobím projít. Pokud dokážeme toto období prožít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny ženské síly, moudrosti i vědomí. Často dochází k zasvěcení do Mystéria ženy, které nás dovede přímo k zdroji bohatého potenciálu, ukrytého hluboko v nás.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Čas Metamorfózy přináší šanci se probudit do své jedinečnosti a krásy moudré ženy, je to unikátní možnost ponoření se do vlastní esence. Věřím, že každá žena si může vybrat individuální cestu v souladu sama se sebou.

Během této dílny zasvěcené tomuto zázračnému, a přesto zbytečně obávanému období ženského života může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

Cesta Metamorfózy je intenzivní víkendová dílna zabývající se obdobím přechodu, která je určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období něco dozvědět, procházejí jím nebo se chtějí připravit již před jeho nástupem a nebo se chtějí lépe ukotvit ve třetí třetině života a poznat dary METAMORFÓZY
Je-li vám méně než 4o let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

Praktické Informace
Datum:
18.-20.10.2019
Pátek 19:00 – 21:00
Sobota 10:00 – 17:00
Neděle 10:00 – 16:00
Místo:
Centrum Živá voda u Kohoutova v Podkrkonoší
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/
Příspěvek:
2 900 Kč do 24.9. 2019 /po 24.9. 3 350 Kč/
Ubytování a vynikající vegetariánská strava 1.450 Kč za víkend

Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“ (více na www.nusta.cz)

 

KONTAKT