Na křídlech Kolibříka – Oslava podzimní rovnodennosti 21.9.2023 Maitrea Praha
29. 6. 2024
Letní La Loba – Tanec svobodné duše ženy, která tančí s vlky 22./23.8.-25.8.2024
5. 7. 2024

 … aneb nalézání zdrojů ženské síly a podstaty ženské zralosti.

 Abychom byly schopné vyjádřit vše, co se v nás skrývá, své nadání, talenty a vlohy, celý náš potenciál, otevřít se a plně využívat 4 druhy vidění: intuici, vjem, vhled a vizi.

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období po 40-cítce a posléze čas okolo ženského přechodu (menopauzy). Budeme mít jedinečnou možnost propojení tance, pohybu a témat týkajících se tohoto významného období ženy. Čeká nás niterné setkání s vlastním ženstvím a poznáním alchymie, kterou sebou přináší magický čas menopauzy, to vše ve společenství podobně naladěných žen a završeno rituálem vstupu do moudrosti.


Zrání ženy po 40-cítce a posléze PŘECHOD je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost, transformační cestu s mnoha možnostmi, doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění, a ne vždy jsme my ženy s těmito změnami v souladu. Hledáme cesty, jak se s nimi vyrovnat. Jednou z možností je nechat se vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit. Pokud menopauzou dokážeme projít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny na úrovni ženské síly, moudrosti i vědomí.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Cesta Metamorfózy přináší šanci probudit se do své jedinečnosti a krásy, je unikátní možností ponoření se do vlastní esence. Během této dílny zasvěcené zázračnému, a přesto obávanému období ženského života, může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

Cesta Metamorfózy je intenzivní víkendová dílna zabývající se obdobím zrání ženy, určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí o tomto významném období ženy něco dozvědět či procházejí přechodem, anebo se chtějí lépe ukotvit v období svých zralých plodů/sklizně. Poznejte dary METAMORFÓZY.

Je-li vám méně než 40 let a rády byste se zúčastnily, zavolejte.

 

Praktické Informace

Datum: 25.-27.10. 2024

Pátek 18.00 – 21.00 / Sobota 10.00 – 16.30 / V neděli završíme naši cestu v 15:30

Místo: Maitrea – velký sál, Týnská ulička 6, Praha 1

Příspěvek:

Cena 3.350 Kč při úhradě zálohy 1.300 kč nebo celé platby do 15.9.2024 poté cena 3.950 Kč
Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo včas!
 

Přihlášky a informace:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou zaslány informace k platbě.
Místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 300 Kč.


Dílnou vás provede Michaela Petersen:

Vlastní proces menopauzy mě přivedl k nádhernému úkolu – pomáhat ženám v této málo poznané, ale dechberoucí životní fázi, kterou nám příroda připravila jako jedinečný nástroj k sebepoznání.

Všechny jsme na cestě, jejímž smyslem není dosažení dokonalosti, ale pochopení bytí „tady a teď“, v souladu s naší duší. Jsem tu pro to, abych ženám ukázala, jak krásné je po ní jít.

Michaela provází vlastní formou medicínského tance, který vychází z radosti bytí s odkazem na její hluboká setkání s původnímy národů. Pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT