Cesta Zrání – letní tanec na Živé Vodě 5.-8.8.2021

Letní tanec Netopýra – Divadlo Kampa – podkroví, 12.8.2021 Praha
3. 8. 2021
Cesta za Lví Hvězdou 14.8.2020 Maitrea Praha
10. 8. 2021

Vydejme se společně na cestu hluboké vnitřní moudrosti. V propojení tance, pohybu a rituálů prozkoumáme témata týkající se období Zrání, tedy Cesty od zasetí semínka po šťavnatý plod:

+ odhalíme jedinečnost svého života,
+ nalezneme vlastní svobodu,
+ pocítíme radost z hledání a nacházení,
+ uvědomíme si lahodnost zralých plodů,
+ objevíme skrytou radost a vděčnost za život…
Krásné místo uprostřed přírody i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se k naší skutečné podstatě a zároveň i letní uvolnění a spočinutí, bytí v souladu se sebou, přírodou, Životem… Vnitřní proces Zrání si naplno užijeme v příjemném sále centra Živá Voda, ale i venku u ohně, v lese či u vody…

Když někoho označíme slovem zralý, znamená to, že dozrál do určitého věku a má za sebou zkušenosti, které mu umožňují uvážlivěji nahlížet na svět a pohybovat se v něm s větší grácií. Zralost v sobě kromě moudrosti a zklidnění může mít i dětskou radost a zvídavost a také propojení se s rytmy života a přírody. Umožňuje nám rozeznat, do čeho je dobré ještě investovat a co je lepší ponechat vlastnímu osudu. Přináší odvahu něco „pustit“ a místo zasahování jen sledovat a také schopnost vychutnat si šťavnaté sladké plody života.
Letní čas dozrávání dává pestrý a voňavý rámec odvaze vstoupit do svého vnitřního lesa, do ŽIVOTA. Netýká se to jen žen v tzv. zralém věku, každá z nás může být připravena podělit se o své vnitřní bohatství, o svou „šťávu“ a moudrost semínek. Plody našich plánů, snů a rozhodnutí v nás postupně dozrávají po celý život.
Tento letní tanec je plný uvolnění, stačí být ochotná nechat věcem volný průběh. Vzájemné sdílení naší tvořivosti se může projevit v práci, ve vztazích, v každodenních zkušenostech… Moudrost Zrání nás může zasvětit do tajemství uzrávání snů a vizí, ale i do pochopení našeho vnitřního přechodu z období plodnosti do období sklizně. Na naší fascinující a inspirativní cestě ve společenství podobně naladěných žen ochutnáme sladké plody Života…
Datum: 5.8. –8.8.2021
Dílna je intenzivní (čtvrtek začínáme v 18.00 a cestu završíme v neděli v 15.30).
Místo: Centrum Živá voda u Kohoutova v Podkrkonoší
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/
Příspěvek: 3.300 Kč do 2.8. 2021 /po 2.8. 2021 3 650 Kč/
Ubytování a vynikající vegetariánská strava 2.330 Kč za prodloužený víkend
Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč
 

Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“ (více na www.nusta.cz)

Kontakt:Michaela Petersen, tel.:604 60 22 46 nusta@nusta.cz
Přihlášky: nusta@nusta.cz

 

 

 

 

KONTAKT