Eskymó Hivshu

Tanec Koně – protančete se energií silových zvířat 10.4.2019 Maitrea Praha
9. 4. 2019
Tanec Racka nad oceánem – 15.7.2019 Druna Praha
30. 6. 2019

Hivshu se po několika letech vrátí do České rupubliky! Bude s námi prostřednictvím prastarých inuitských příběhů sdílet moudrost předků, své poznatky o životě, o fungování světa a mezilidských vztazích a přiblíží nám tradiční způsob života za polárním kruhem. Společně projdeme cestou tradičního inuitského zpěvu a šamanského bubnu ze sobích parohů a tulení kůže. Tohoto silného zvuku a léčivých tónů využijeme k propojení se sebou samým a s vlastními kořeny a předky.

Vytvoříme prostor pro sdílení čehokoliv, co vás bude zajímat, a i vy budete moci sami přispět a obohatit setkání tím, co si přejete…

Hivshu říká: Vše je život a život je ve všem. 

HIVSHU (v překladu „Hlas Arktidy“) pochází z inuitské linie šamanů. Charismatický a autentický vypravěč příběhů a drumsinger (zpěvák bubnů) se narodil a vyrůstal v Grónsku – v nejseverněji položené obydlené osadě světa Siorapaluk v oblasti Qaanaaq – Thula. Inuité tu stále žijí tradičním způsobem a doposud živé tradice a hodnoty se tu předávají z generace na generaci. Na tomto drsném místě je úcta k předkům a naslouchání jejich moudrým radám nedílnou součástí života. Víra v sebe a spojení s Matkou Zemí často rozhoduje o přežití ze dne na den, jsou stejně důležité jako být tady a teď ve spojení s přírodou a životem i v té nejobyčejnější formě.

Těšíme se na Hivshovu návštěvu 3.–9. 6. 2019. Máte-li zájem o některou z těchto akcí, klikněte na odkaz.

4.6.2019 Vše je život a život je ve všem, setkání s Hivshu v Praze, Maitrea

5.6.2019 Až do morku kosti, odpolední setkání s Hivshu ve velmi malé skupině v Praze, Rybalka

7., 8. a 9.6.  3x Setkání s Eskymó Hivshu v Roubence v Písečné u Žamberka

Program se tvoří.  Sledujte aktuality!

 

 


KONTAKT