Exotika vaším pohledem

Z kořenů do vzdušných výšek – víkendová dílna 29.-31.ledna 2021 Dvůr Svatá Máří
23. 9. 2020
Tanec tvořivé síly Pavouka, umění tkaní vlastního života 8.11.2020 Divadlo Kampa, podkroví
10. 10. 2020

Možná Vás láká cesta do Peru, Mexika či Guatemaly jinak než s klasickou cestovní kanceláří. Zajímá Vás něco konkrétního, co by jiné nenapadlo objevovat, zkoumat, natož za tím cestovat. Potřebujete tak trochu cestu na míru.

Věřili byste, že se do Peru i jinam se mnou můžete vypravit třeba za historií něčeho tak obyčejného, jako jsou pro současné lidi brambory? Taková byla objednávka Pavla Chlouby – zahradníka, zahradnického fotografa a publicisty, který o své cestě se mnou a ještě jednou kolegyní píše mimo jiné na Facebooku.

Ve všech těchto zemích jsem byla mnohokrát, takže tam mám širokou šíť spolehlivých kontaktů a můžeme se obejít bez hotelů a dalších klasických turistických atrakcí. Bez ohledu na to, zda se mnou budete chtít objevovat místní architekturu, kulinářské zajímavosti, druhy chilli papriček, kroje, tance nebo ruční práce domorodců, můžete, ale nemusíte se dotknout silné spirituality této země. Ta totiž úzce souvisí se vším, co je tu k obdivování.

Těším se na vaše nápady i na obohacující možnost podívat se na známé země očima lidí specializovaných na určitou oblast vědění.

Pište: nusta@nusta.cz nebo volejte: 604602246. Michaela Petersen

 

KONTAKT