Exotika vaším pohledem

Vánoční Taneční překvapení Divadlo Kampa – podkroví Praha
12. 12. 2020
Tanec s vlastním zvířecím průvodcem pro rok 2021 s Michaelou Plzeň 13.5.2021
1. 1. 2021

Možná Vás láká cesta do Peru, Mexika či Guatemaly jinak než s klasickou cestovní kanceláří. Zajímá Vás něco konkrétního, co by jiné nenapadlo objevovat, zkoumat, natož za tím cestovat. Potřebujete tak trochu cestu na míru.

Věřili byste, že se do Peru i jinam se mnou můžete vypravit třeba za historií něčeho tak obyčejného, jako jsou pro současné lidi brambory? Taková byla objednávka Pavla Chlouby – zahradníka, zahradnického fotografa a publicisty, který o své cestě se mnou a ještě jednou kolegyní píše mimo jiné na Facebooku.

Ve všech těchto zemích jsem byla mnohokrát, takže tam mám širokou šíť spolehlivých kontaktů a můžeme se obejít bez hotelů a dalších klasických turistických atrakcí. Bez ohledu na to, zda se mnou budete chtít objevovat místní architekturu, kulinářské zajímavosti, druhy chilli papriček, kroje, tance nebo ruční práce domorodců, můžete, ale nemusíte se dotknout silné spirituality této země. Ta totiž úzce souvisí se vším, co je tu k obdivování.

Těším se na vaše nápady i na obohacující možnost podívat se na známé země očima lidí specializovaných na určitou oblast vědění.

Pište: nusta@nusta.cz nebo volejte: 604602246. Michaela Petersen

 

KONTAKT