Osobní setkání

Chcete-li se podívat na svou současnou životní situaci a odhalit, co se děje hluboko ve vás, ráda se stanu vaší průvodkyní a pomohu vám udělat další krok na cestě životem.

Po úvodním rozhovoru zvolím některou z mnoha technik, která se nám oběma bude jevit jako nejschůdnější cesta k objevení vašeho potenciálu i toho, co vás brzdí. Dávám přednost rozvíjení všeho, co umíte, co vás těší a co vám pomáhá, před zaměřením se na věci, jež vám brání v posunu vpřed. Jakmile se totiž pustíte do činností, které vám přinášejí radost, omezující bloky začnou praskat a postupně samy odpadnou.

Můžeme si jen povídat, přizvat na pomoc moudré karty Oshova Tarotu, hledat vaše totemové zvíře, tančit, provést některý z řady rituálů... Je mnoho způsobů, jak se společně vydat na cestu k nastolení rovnováhy a harmonie ve vás i ve vašich vztazích.

Při konzultacích pracuji podle principu AYNI, což v peruánském indiánském jazyce quechua (kečuánština) znamená reciprocitu, u nás známou jako „energie za energii“ nebo „dar za dar“. Vždy vycházíme z rozsahu služby, kterou budete potřebovat.

aboutMain4

NUSTA

MICHAELA PETERSEN


nusta@nusta.cz

mobil +420 604 602 246

    KONTAKT