Let Kondora – léčivá cesta tance 19.9.2023 Maitrea Praha

Na křídlech Kolibříka – Oslava podzimní rovnodennosti 21.9.2023 Maitrea Praha
27. 8. 2023
Tanec Jelenů a Laní 5.10.2023 Maitrea Praha
25. 9. 2023

Kapacita sálu naplněna … přihlásit se můžete jako náhradníci.

Večer radostného rozletu s tímto posvátným ptákem a obrovským „léčitelem“, bude plný tance a rituálů se vším, co Kondor symbolizuje. Propojíme se s přírodními živly, harmonizujeme svou pravou a levou hemisféru a necháme do sebe vstoupit nádhernou esenci Kondora, jehož tanec poskytuje silný léčebný prožitek. Kondorovy oči vidí minulost i budoucnost a jeho energie nám pomůže najít správný směr. Naučíme se také prastarému nástroji Vhledu. Toto vnitřní vidění odkrývá, co v nás odjakživa dřímá a čím bychom se mohli v životě zabývat. Pomáhá nám najít způsob, jakým se můžeme učit, přijímat informace a plně rozvíjet svůj vnitřní potenciál.

Pomůže nám přijmout nový pohled na výzvy v životě, nebát se velkých snů a najít správná řešení, která někdy nevidíme, i když je máme přímo před očima.

Kondor je největším žijícím dravcem, při letu plachtí elegantně a lehce, dokonale vnímá a využívá vzdušné proudy, bývá spojován s aurickým viděním, se schopností vnímat jemněhmotné energie vyzařující z těla. Kondor nás učí, jak i my můžeme ve svém životě využívat „proudů“, které nás přenesou přes různá úskalí a dovolí nám procházet životem s lehkostí, bez zbytečného nadměrného úsilí. Je symbolem očištění, jeho magická síla obnovuje narušenou harmonii. Je strážcem tajemství života a smrti, znovuzrození.

S lehkostí i silou vzdušného tance se protančíme k hravé radosti z letu a harmonii, síle v nás. Může se objevit i síla a učení dalších dravců, jako je Orel, Káně, Sokol, Jestřáb či Poštolka, nebo síla a učení Supa. Dovolte si vzlétnout a být sami sebou, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou a rozproudíte tak životní energii v celém těle! Seberte odvahu, odhoďte všechna omezující očekávání a překročte své hranice. Roztáhněte křídla a vzlétněte vzhůru… Prožijte tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce.


Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.
 
Datum: 19.9.2023
Čas: 18.30-21.30 hod.
Místo: Maitrea, Praha 1, Týnská ulička 6
Cena: 450 Kč/ po 1.9.  550 Kč
 
Informace: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT