Na křídlech Kolibříka, celodenní dílna – 16.6.2019 Druna Praha

Tanec Lunárních zvířat 2019 Kampa Praha
1. 4. 2019
Večerní i odpolední setkání s ESKYMÓ HIVSHU v Písečné u Žamberka 7./8./9.6.2019
5. 4. 2019

V této celodenní dílně se s Tancem Kolibříka naladíme na léto, abychom ho protančili v radosti, harmonii a lásce. Den plný tance, pohybu a rituálu se vším, co kolibřík symbolizuje. Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.

Pestrobarevný kolibřík vypadá, jako by tančil ve větru z květu na květ. Má totiž pozoruhodnou schopnost – dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran a při tom vydává zvláštní zvuk.

Indiáni ho považují za magického tvora přivolávajícího lásku a probouzejícího květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Tento stav duše je nejkrásnějším dárkem, jaký můžeme od kolibříka dostat. Kromě radosti ze života nás učí vnímat sílu zvuku a vibrací.

Vletí-li nám do života Kolibřík, přináší medicínu radosti a kompenzace. Můžeme zahlédnout klenoty v srdci, krásu, rozmanitost a nádheru stvoření. Zesiluje srdeční frekvenci, učí nás poznávat naše vibrace a nebrat si příliš osobně věci, jež přicházejí zvenčí, ale pohlížet na ně jako na výraz duševního rozpoložení druhých lidí. Upozorňuje na to, že i v tom nejmenším je obsaženo vše. Malé se díky tomu může stát největším, ostatně mnohé dobré věci vyrůstají z malých a prostých laskavých skutků.


Tato dílna bude plná tance, pohybu a rituálů. Tancem Kolibříka se naladíme na vlnu harmonie, radosti a lásky v životě. Propojíme se s energiemi živlů a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii.

Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Stačí přijímat to, co k vám přijde, žít právě teď a tady a tančit s radostí životem.

Tančete na křídlech kolibříka!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.
 
 
Datum: 16.6.2019
Čas: 10.30-17.30 hod.
Místo: Druna – náhorní planina, Praha 2, Trojická 10
Cena: 1 250 Kč při úhradě zálohy do 16.5., poté cena 1 650 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 450 Kč.
Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.
Informace o tanci: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246
KONTAKT