Na křídlech Kolibříka – Oslava podzimní rovnodennosti 21.9.2023 Maitrea Praha

Vize Orla – Tanec posvátného dravce 27.6.2024 Plzeň
26. 6. 2024
Cesta Metamorfózy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let 25.-27.10.2024
4. 7. 2024

Kapacita sálu naplněna .. přihlásit se můžete jako náhradníci.

Tancem Kolibříka oslavíme „Podzimní rovnodennost“  a naladíme se na vlnu harmonie, radosti a lásky v životě

Bude to večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co kolibřík symbolizuje. Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.

Pestrobarevný kolibřík vypadá, jako by tančil ve větru z květu na květ. Má totiž pozoruhodnou schopnost – dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran a při tom vydává zvláštní zvuk.

Indiáni ho považují za magického tvora přivolávajícího lásku a probouzejícího květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Tento stav duše je nejkrásnějším dárkem, jaký můžeme od kolibříka dostat. Kromě radosti ze života nás učí vnímat sílu zvuku a vibrací.

Vletí-li nám do života Kolibřík, přináší medicínu radosti a kompenzace. Můžeme zahlédnout klenoty v srdci, krásu, rozmanitost a nádheru stvoření. Zesiluje srdeční frekvenci, učí nás poznávat naše vibrace a nebrat si příliš osobně věci, jež přicházejí zvenčí, ale pohlížet na ně jako na výraz duševního rozpoložení druhých lidí. Upozorňuje na to, že i v tom nejmenším je obsaženo vše. Malé se díky tomu může stát největším, ostatně mnohé dobré věci vyrůstají z malých a prostých laskavých skutků.


Tato dílna bude plná tance, pohybu a rituálů. Tancem Kolibříka se naladíme na vlnu harmonie, radosti a lásky v životě. Propojíme se s energiemi živlů a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii.

Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Stačí přijímat to, co k vám přijde, žít právě teď a tady a tančit s radostí životem.

Tančete na křídlech kolibříka!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení a uzavíratelnou lahev na pití do sálu.
Datum: 21.9.2023
Čas: 18.00-21.30 hod.
Místo: Maitrea – velký sál, Týnská ulička 6, Praha 1
Cena: 500 Kč, při rezervaci místa a platbě do 16.8.2023 – po té 600 Kč
Informace: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT