Na křídlech Kolibříka Letní tanec 9.7.2024 Maitrea Praha

Program 2024
6. 7. 2024
Cesta za Lví Hvězdou aneb Tanec bílých Lvů a Lvic 2.8.2024 Maitrea Praha
10. 7. 2024

Tento večer se s Tancem Kolibříka naladíme na léto, abychom ho protančili v radosti, harmonii a lásce. Den plný tance, pohybu a rituálu se vším, co kolibřík symbolizuje. Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.

Pestrobarevný kolibřík vypadá, jako by tančil ve větru z květu na květ. Má totiž pozoruhodnou schopnost – dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran a při tom vydává zvláštní zvuk.

Indiáni ho považují za magického tvora přivolávajícího lásku a probouzejícího květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Tento stav duše je nejkrásnějším dárkem, jaký můžeme od kolibříka dostat. Kromě radosti ze života nás učí vnímat sílu zvuku a vibrací.

Vletí-li nám do života Kolibřík, přináší medicínu radosti a kompenzace. Můžeme zahlédnout klenoty v srdci, krásu, rozmanitost a nádheru stvoření. Zesiluje srdeční frekvenci, učí nás poznávat naše vibrace a nebrat si příliš osobně věci, jež přicházejí zvenčí, ale pohlížet na ně jako na výraz duševního rozpoložení druhých lidí. Upozorňuje na to, že i v tom nejmenším je obsaženo vše. Malé se díky tomu může stát největším, ostatně mnohé dobré věci vyrůstají z malých a prostých laskavých skutků.


Tato dílna bude plná tance, pohybu a rituálů. Tancem Kolibříka se naladíme na vlnu harmonie, radosti a lásky v životě. Propojíme se s energiemi živlů a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii.

Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Stačí přijímat to, co k vám přijde, žít právě teď a tady a tančit s radostí životem.

Tančete na křídlech kolibříka!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.
Datum: 9.7.2024
Čas: 18.30-21.30 hod.
Místo: Maitrea – Praha 1, Týnská ulička 6
Cena: 450 Kč při úhradě do 6.7., poté cena 550 Kč.
Více informací: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT