Novoroční roztančení – Cesta do světa silových zvířat pro rok 2024, 6.-7.1. Centrum Živá Voda

Večerní tanec Bílé Vrány v Centru Živá Voda 30.11.2023
26. 11. 2023
Cesta Netopýra – Divadlo Kampa – podkroví, 12.12.2023 Praha
2. 12. 2023

Letošní roztančení se přesouvá do Prahy … úsměv. Info bude následovat.

Tento novoroční tanec je jedinečná příležitost naladit se na energie nadcházejících dvanácti měsíců a najít si při tanci svého zvířecího průvodce a pomocníka na rok 2024. Jakou kvalitu potřebujeme podpořit nebo vyléčit? Lehkost? Přerod? Vnitřní sílu? Hravost? Schopnost léčení? Jaký zvířecí průvodce na nás čeká? Jaký bude rok 2024?

Přijďte potkat svého zvířecího přítele. Poznat jeho sílu a vyslechnout si, jaké má pro vás vzkazy, rady a jakou podporu v nadcházejícím roce může dát?

Přijďte se s ním setkat v tanci a pohybu pod vedením Michaely Petersen.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další bývají velice plodná nebo vynikají odvahou a silou, případně nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil a schopností a jejich praktickém využití v každodenním životě.

A možná se ukáže i energie bájného ptáka Fénixe a pomůže nám roztančit energie roku 2024, vstát z popela a vykročit se do nové části života. Posilněni, s radostí a lehkostí.

Tanec pro  ŽENY I MUŽE každého věku

 Vydejme se společně na cestu! V pohybu, tanci i meditaci budeme pracovat s hlubokou vnitřní moudrostí, která se vine lidským životem. Uvědomíme si, čím jsme doposud prošli a co máme před sebou, a načerpáme energii do dalších dnů, týdnů a měsíců.

Krásné místo uprostřed přírody i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se k naší skutečné podstatě a zároveň i uvolnění a spočinutí, bytí v souladu se sebou, přírodou, životem… Vnitřní proces Znovuzrození si naplno užijeme v příjemném sále centra Živá Voda, ale i venku v krásné okolní přírodě.

Prožijme si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce, hravosti a radosti. Dovolme si spočinout, obnovit své síly, být tím, kým opravdu jsme a poté rozproudit životní energii v celém těle!

Tanec pro  ŽENY I MUŽE každého věku

Datum: 6.-7.1. 2024
Přijet můžete v sobotu už od 15.30. Začínáme v 18.00 lehkou večeří a pak večerním tancem. Cestu završíme v neděli v 17.00. Pro toho kdo bude chtít, je možné si dát ještě večeři, spočinout a pak odjet.

Místo: Centrum Živá voda u Kohoutova v Podkrkonoší
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/
Příspěvek: 2 350 Kč / při platbě po 22.12.  2 650Kč

So – Ne: Ubytování 1 noc a vynikající vegetariánská strava –  pátek večeře, sobota snídaně a oběd : 1150 Kč

Za stravu a ubytování se bude platit v hotovosti ma místě.

Spolujízda na i z místa možná.

Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč

Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

Kontakt: Michaela Petersen, tel.:604 60 22 46 nusta@nusta.cz
Přihlášky: nusta@nusta.cz


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT