Novoroční roztančení V objetí křídel Fénixe 6.-7.1.2024 Centrum Živá Voda

Cesta za Lví Hvězdou – Odvážíš se podívat na svou skutečnou sílu? 12.8.2023 Maitrea Praha
20. 6. 2023
Cesta Bílé Vrány 1.-3.12.2023 Centrum Živá voda v Podkrkonoší
26. 8. 2023

Pojďme symbolicky uzavřít uplynulý rok a s pomocí energie bájného ptáka Fénixe roztančit energie roku 2024 a vykročit se do nové části života. Posilněni, s radostí a lehkostí.

Jakou kvalitu potřebujeme podpořit nebo vyléčit? Lehkost? Přerod? Vnitřní sílu? Hravost? Schopnost léčení? Jaký bude rok 2024?

Pták Fénix je symbolem obnovy života. Spolu s ním přichází vývoj a růst. Přináší sluneční i zemské světlo a moudrost prastarého vědění. Napomáhá k nalezení vnitřní rovnováhy na cestě a nabízí sílu proměny, která má ohromnou léčivou moc. Podle středověké mytologie jeho slzy dokážou vyléčit i velmi hluboké rány a jeho zpěv rozjasňuje mysl a srdce. Napijme se z jeho síly, moudrosti a živosti!


Vydejme se společně na cestu! V pohybu, tanci i meditaci budeme pracovat s hlubokou vnitřní moudrostí, která se vine lidským životem. Uvědomíme si, čím jsme doposud prošli a co máme před sebou, a načerpáme energii do dalších dnů, týdnů a měsíců.

Krásné místo uprostřed přírody i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se k naší skutečné podstatě a zároveň i uvolnění a spočinutí, bytí v souladu se sebou, přírodou, životem… Vnitřní proces Znovuzrození si naplno užijeme v příjemném sále centra Živá Voda, ale i venku v krásné okolní přírodě.

Prožijme si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce, hravosti a radosti. Dovolme si obnovit své síly, být tím, kým opravdu jsme, a jako Fénix vstát z popela a rozproudit životní energii v celém těle!

Tanec pro  ŽENY I MUŽE každého věku

Datum: 6.-7.1. 2024
Dílna je intenzivní (v sobotu začínáme v 18.00 lehkou večeří a cestu završíme v neděli v 17.00). Pro toho kdo bude chtít, je možné si dát ještě večeři, spočinout a pak odjet.

6.1. je možnost se přidat k otevřenému večeru novoročního roztančení 19.oo – 21.3o,  příspěvek 400 Kč

Místo: Centrum Živá voda u Kohoutova v Podkrkonoší
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/
Příspěvek: 2 350 Kč / při platbě po 19.12.  2 650Kč

So – Ne: Ubytování 1 noc a vynikající vegetariánská strava –  pátek večeře, sobota snídaně a oběd : 980 Kč

Za stravu a ubytování se bude platit v hotovosti ma místě.

Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč

Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

Kontakt: Michaela Petersen, tel.:604 60 22 46 nusta@nusta.cz
Přihlášky: nusta@nusta.cz


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT