Peru – obdivuhodná země kondorů 13.10.2021

TANEC ŽELVY – Protančete se energií silových zvířat 12.10.2021 Maitrea Praha
10. 10. 2021
Eskymó Hivshu 2021
11. 10. 2021

:.. Přednáška bude začínat až v 19.oo, ale přijdte dříve … úsměv těším se na vás..
Vydejme se na cestu… do čarokrásné země, kde stále ještě dýchá původní styl života a spí památky dávné historie v čele s Inckou říší. Po více jak 35ti hluboce poznávacích cestách do Peru a jižní Ameriky jsem připravila netradiční promítání, které vás vytrhne z každodenního shonu a přeladí na jiný životní rytmus.
Alespoň na dvě hodiny… Nechte se unést do úchvatně rozmanité krajiny, seznamte se s věčným úsměvem peruánců, jejich čistým srdcem a otevřeností, poznejte život domorodých obyvatel z různých koutů této země i kapku z jejich tradičních rituálů. Vydejte se do klasicky známých, ale i turistům skrytých posvátných míst v horách, v poušti, u oceánu… a vstřebávejte poselství, která zde zanechala zdejší historie.
Peru je zemí, která vás v mnohém překvapí a dostanete chuť vše poznat na vlastní oči. Dotknout se, ochutnat, prožít, uvidět. Budu ráda vaším průvodcem při tomto nevšedním promítání i později na cestách skutečných, nejen za indiánskou moudrostí, ale za poznáním jako takovým…
Kdo je Míša Petersen?
V peruánských Andách ji nazývají Nusta. Má toulavé boty a jak sama říká, v dálavách Jižní a Střední Ameriky nalezla hluboké poselství pro sebe i svou práci.
Setkání s krásou a silou těchto zemí, mystika původních indiánských kmenů a moudrost jejich stařešinů a šamanů to vše pro ni bylo spouštěčem hluboké transformace. Nalezení sebe sama. A nyní, už po mnoho let a nejen touto cestou inspiruje druhé, aby vyslyšeli volání své duše a šli za svými sny. „Podstatou je dělat všechny věci pravdivě, Srdcem, umět naslouchat sobě i druhým…“
Vstupné 100,- v předprodeji, 150,- na místě.
Prosíme o včasnou rezervaci – limitovaný počet míst

Kde? Kavárna Dzomsa, Lucemburská 23, Praha 3

Kdy? 13.10.2021 od 19.00

Pro více informací pište Míše: nusta@nusta.cz nebo volejte: 604602246

Vstupenky: https://www.dzomsa.cz/cestovatelsky-vecer-peru/

 


 

 

 

 

 

 

KONTAKT