Let Kondora – léčivá cesta tance 19.9.2023 Maitrea Praha
27. 8. 2023
Setkání u kulatého stolu na Žižkově – Večer s tarotem 13.12. 2023 Praha
1. 10. 2023

Tanec je nejpřirozenějším způsobem, jak být v kontaktu sám se sebou, vnímat své vnitřní vášně a rozproudit touhu po poznání. Společně s moudrostí Jelena a Laně se vydáme a ponoříme do hloubky pradávné moudrosti přírody.

Jelen je významným posvátným zvířetem, vznešeným Pánem lesů a váže se k němu bohatá symbolika. Jako moudrá bytost se objevuje v mnoha pohádkách a pověstech celého světa. Ztělesňuje ladnost, hbitost a vznešenost. Jeleni a laně se po lese a polích pohybují s krásnou lehkostí připomínající ladný tanec a lehkonohou svobodu.

Laň je symbolem jemnosti, půvabu a ženskosti. Ladnými pohyby nás volá, abychom ji následovali hlouběji do lesa za tajemstvím. Tanec s ní nám umožní dosáhnout něhy, elegance a přirozeného půvabu ženského prvku.

Vzácná bílá laň či jelen nás zvou, abychom se podívali za hranice materiálního světa a pod povrch života, směrem do nitra věcí. Vybízejí nás ke zkoumání duchovních rozměrů života.

Ať jsi muž, nebo žena, vyslyš jelení pozvání do jiného světa.


Přijďte tančit tanec přirozenosti, vznešenosti, ladnosti a pestrosti života.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Díky tanci se dostanete do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí a rozproudíte životní energii v celém těle!


Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Datum: 5.10.2023
Čas: 18.30-21.30 hod.
Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
Cena: 450 Kč  / 550 Kč po 13.9.2023
Kontakt a přihlášky: Michaela Petersen –  604602246, nusta@nusta.cz


    Rezervace míst na akci    KONTAKT