Protanči se k vizi – Silvestovsko/novoroční pobyt ve Svaté Maří 30.12. 2021 – 2.1.2022

Eskymó Hivshu 2021
11. 10. 2021
NOVOROČNÍ TANEC A OSHO ZEN TAROT – Taneční nalazení na rok 2022, 18.1.22Praha
14. 11. 2021

Je nám to velice líto, ale z organizačních důvodů musíme zrušit naše plánované silvestrovské setkání.
Věříme, že se situace v dalším roce už uklidní a že bude možné akci uspořádat bez restrikcí a komplikací, které hrozí letos.

Děkujeme za pochopení.
Přejeme pevné zdraví, pohodu a těšíme se na setkání někdy v budoucnu.
Mirka & Míša

Co v nás se chce zrodit a vykvést? Jakou kvalitu potřebujeme podpořit, nebo naopak zhojit? Lehkost? Přerod? Vnitřní sílu? Hravost? Schopnost léčení?
Jaký zvířecí průvodce na nás čeká? Jaký bude následující rok? Čemu se věnovat? Co ukončit?
Přidejte se na přátelské setkání a odpovězte si na některé z otázek.
Setkáme se s moudrostí našeho těla, s jeho schopností nás skrze prastaré rituály a šamanskou cestu dostávat blíže k poznání toho, co je skutečně důležité.
Na programu setkání bude mimo jiné:
1/ jemné funkční rozhýbání těla
2/ interakce se zvířaty na farmě (principy mezidruhové komunikace, kombinace laskavosti a pevnosti, práce s tématem hranic)
3/ Tanec se silovým zvířetem.
Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další bývají velice plodná, vynikají odvahou a silou, případně nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil, schopností a jejich praktickém využití v každodenním životě.
4/ Tanec naší vize
Skrze naladění, pohyb v rytmu šamanského bubnu se protančíme k tomu, co je pro nás důležité, co je naší vizí pro naše následující období, co bude udávat směr našemu životu, co do života chceme přivítat, čemu chceme vytvořit prostor a jak…
5/ Mapa vizí
Společně si v meditativním, tvořivém duchu vytvoříme mapu vizí – vision board, abychom své vize měli stále před očima a byly tak pro nás dosažitelnější.
6/ Relaxační techniky, sauna, otužování a v případě zájmu i vyživující masáže.
K tomu navíc lahodná, zdravá strava, překrásné ubytování a romantická okolní příroda.
Cena: 7700 Kč, při přihlášce do 30.11. sleva 900 Kč
Přihláška. https://forms.gle/DsUi4N89wYdKbMcM8
Průvodkyně:
Michaela Petersen – https://www.nusta.cz/
Průvodkyně světem kolem nás i světem vnitřním, a to právě skrze tanec a pohyb. Díky svému napojení na původní národy dovede s jemností provádět spirituální tématikou a přitom podporuje ukotvení a integraci v těle.
Mirka Papajiková – http://mirkapapajikova.cz
Tanečnice a lektorka osobního rozvoje skrze tělo. Základním tématem je pro ni nacházení harmonie mezi tělem a myslí a základním principem laskavost k sobě, svému tělu i světu okolo.
Vítáni jsou i vaši partneři a blízcí, se kterými chte strávit konec roku (pokud by se neúčastnili programu, bude pro ně platit nižší částka – zapište to prosím do přihlášky a domluvíme se)

 

KONTAKT