Novoroční tanec – Cesta do světa silových zvířat roku 2021, Divadlo kampa – podkroví

NOVOROČNÍ TANEC A OSHO ZEN TAROT – Taneční nalazení na rok 2021, Praha
11. 11. 2020
Slunovratový Tanec Velké Medvědice 21.12. 2020 Praha
9. 12. 2020

Nový, náhradní termín bude upřesněn – Silvestrovský tanec se stává novoročním!

Tento tanec je jedinečná příležitost naladit se na energie nadcházejících dvanácti měsíců a najít si při tanci svého zvířecího průvodce a pomocníka na rok 2021. Jakou kvalitu potřebujeme podpořit nebo vyléčit? Lehkost? Přerod? Vnitřní sílu? Hravost? Schopnost léčení? Jaký zvířecí průvodce na nás čeká? Jaký bude rok 2021?

Přijďte potkat svého zvířecího přítele. Poznat jeho sílu a vyslechnout si, jaké má pro vás vzkazy, rady a jakou podporu v nadcházejícím roce může dát?

Přijďte se s ním setkat v tanci a pohybu pod vedením Michaely Petersen.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další bývají velice plodná nebo vynikají odvahou a silou, případně nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil a schopností a jejich praktickém využití v každodenním životě.


Michaela Petersen
„Cesta životem mě zavedla k indiánům Q’ero do Peru, do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Žila jsem s Toltéky v Mexiku a tančila s nimi ceremoniální tance u pyramid. Na tomto silném místě přišla vize, vědomý sen o vytvoření formy medicínského tance, který vychází z radosti z tance, dlouholetých zkušeností s výukou „pohybu“, setkání s tradičními tanci a moudrostí původních lidí.„

S sebou: pohodlné oblečení
Misto: Divadlo Kampa, podkroví – Nosticova 2a, Praha 1 www.divadlokoampa.cz
Čas: úterý 31. prosince 2020 11:30 – 15:30
Cena: 550,- Kč
Informace o tanci a rezervace: Michaela Petersen . tel. 604602246 . nusta@nusta.cz
 

KONTAKT