Tajemný let Čmeláka – nové datum – 24.6.2024 Praha

Tanec Radosti ze života s Veverkou – 13.5.2024 Praha
1. 4. 2024
Tanec osobní síly s Pumou 17.4. 2024 Maitrea, Praha
4. 4. 2024

OBSAZENO, už jen náhradníci…

Věřili byste tomu, že ještě pár lety, fyzikové nedokázali vysvětlit, jak vůbec čmelák může létat? … když má na svá malá křídla příliž velké tělo! Ale může, už to ví, úsměv. Čmelák vás na vaší cestě může podpořit, abyste dokázali to, co se ostatním může zdát nemožné. Pomůže vám vyživit pocit síly a naprosté důvěry ve své schopnosti.

Je čas nechat se vyzvat k tanci od nejužitečnějšího a nejpilnějšího hmyzu, od Čmeláků! ….a možná přilétí i Včela.


A věděli jste, že včely mají velmi přesný systém předávání zpráv, tzv. včelí tanec? Bývá kruhový, natřásavý nebo chvějivý a včela při něm pohyby tělem a přesnými úhly ke Slunci naviguje ostatní na místo, kde objevila pastvu (kromě toho se včely dorozumívají bzučením v různých frekvencích).

Včelí kompas je velmi přesný a najde Slunce, i když je pod mrakem. Zdá se ti, že se nad Tvým životem v této chvíli stahují mraky? Můžeš si na pomoc zavolat Včelu, aby tě přivedla zpět k radosti. Zároveň ti připomene, že i těžká bouřková mračna se nakonec rozplynou.

Potkáš-li se ve svém životě s Čmelákem nebo Včelou, ptají se po smyslu tvého konání, po naplnění životních pláství, po sladkosti i odpovědnosti, spolupráci, zábavě i odpočinku. Bez jejich opylování by nikdy nenastala sklizeň a na Zemi by zavládl hlad.

Cítíš ve svém životě uspokojivou plodnost? Prozkoumej to při tanci Včely, plného chutí, vůní, vyživujících nektarů a barev života. Vzdej se svých limitujících přesvědčení, očekávání a konvenčních měřítek při tanci se Čmelákem. Prožij svůj tanec jako tvůrčí proces, ve všech vrstvách, kterými tě provede. Dovol si odhalit pravdu sám před sebou. Díky tanci získáš jednoduchý a rychlý přístup přímo ke své vlastní esenci, potkáš se se sebou v celistvosti. Probudíš k životu každičkou buňku!

Tanec Čmeláků je určen ženám, mužům, samotářům či společenstvu.

Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Podrobné informace:
Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, tlf. 604602246

Datum: 24.6.2024
Čas: 18.00-21.00 hod.
Místo: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2

Příspěvek: 490 Kč


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT