Tanec Bílého Lva – Novoluní 19.8.2020 Divadlo Kampa Praha OBSAZENO

La Loba – Tanec svobodné duše ženy, které tančí s vlky – 25.11.2020 Praha
11. 8. 2020
TANEC BOBRA – Protančete se energií silových zvířat 25.9.2020 Maitrea Praha
15. 8. 2020

„Cesta za lví hvězdou“, i takto by se dal nazvat tento tanec.

Vydejte se se mnou za mystickým příběhem bílých lvů a objevte prostřednictvím spojení s nimi hloubku své duše. Tento den nastává ideální čas, kdy se Slunce i Luna v novoluní nachází ve znamení LVA.
Úžasný čas pro každého, kdo chce být autentický. Budeme věnovat se tématu sebevědomí, hravosti, přirozenosti a srdečnosti. Otevříme své srdce a podíváme se i na to jak být s souladu s Životem a přirození.

Domorodé legendy se o bílých lvech zmiňují po celá staletí. Lidé Shangaan věří, že bílí lvi jsou strážci Země. Původní obyvatelé  kmene Tsonga a Sepedi věří, že s jejich příchodem na Zem jsou spojené velké změny. Afričtí stařešinové  je nazývají „Hvězdnými lvi“. Věří, že bílí lvi jsou nejposvátnějšími zvířaty na africkém kontinentě a jsou zde proto, aby v této době předali posvátnou zprávu pro lidstvo.


 

Věk Vodnáře a Lva
Mnoho duchovních tradic dalo vzniknout teorii, že uspořádání Severního pólu s nebeskými souhvězdími udává éry či věky, jež řídí život na naší planetě. Severní pól směřuje k jednomu konkrétnímu souhvězdí pro dobu zhruba 2 150 let. V tomto čase se severní osa posunula a postupně odklonila ze souhvězdí ryb směrem k souhvězdí Vodnáře – to je důvod, proč se odkazuje na věk Vodnáře.
Přirozeně, jak se severní osa začala otáčet směrem k Vodnáři, její opozice, osa Jižního pólu se posunula směrem k protilehlému souhvězdí, tedy souhvězdí Lva. V astrologii je Vodnář znamením reprezentující člověka a civilizaci, tzn. souhvězdí lidí (Vodnář) je v přesné opozici se souhvězdím lvů (Lev). Z tohoto pohledu opět vidíme symbolické spojení lidí a lvů v nerozdělitelném páru. Nelze si tedy nevšimnout této synchronicity manifestace bílých lvů v jižní hemisféře v čase, kdy Jižní pól začíná směřovat směrem k souhvězdí Lva.

Bílé zbarvení znamená čistotu a osvícení. Bílé je také sluneční světlo, které obsahuje všechny barvy barevného spektra; bílá je rovněž nad rámec barev, vyznání, rasy, nebo pohlaví, a proto je perfektním spojujícím symbolem napříč světovými kulturami.  


Rezervace: nusta@nusta.cz nebo sms 604602246
Kontakt: Michaela Petersen

Rezervujte si místo včas.
Tančí se maximálně ve skupině 9 tanečnic a tanečníků.
Pro potvrzení rezervace pošlete prosím zálohu 200,- kč nebo celou částku 400,- kč

na účet : 5088682001 / 5500

Místo a čas:
19.8.2020 18.00 -20.30
Divadlo Kampa – podkroví,
Nosticova 2a, Praha 1

KONTAKT