Cesta ČERNÉHO PANTERA – Protančete se energií silových zvířat 8.5.2023 Praha

K smrti dobrý Tanec Znovuzrození 15.4. 2023 Ostrava
5. 4. 2023
Tanec Racka nad oceánem – Překroč své hranice a protanči se ke svobodě 27.4.2023 Plzeň
11. 4. 2023

OBSAZENO .. můžete se přihlásit jako náhradník

Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co černý panter symbolizuje. Je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc. Černý panter vás zve na úžasnou cestu a sděluje: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně.

Černý Panter přináší silnou medicínu. Tento „šamanský“ lék učí muže i ženy o kráse energie a o jejím harmonickém používání. Prostřednictvím našich pohybů, tance a snů nám černý panter ukazuje neprobádaná území a učí nás, jak se v nich pohybovat a s odvahou čelit neznámému, vidět cestu i ve zdánlivém chaosu. Pomáhá nám rozpoznat, kdy je ten pravý čas vydat se sám po stopě vlastních snů, skočit….

Splyň s tajemnem s bezpodmínečnou důvěru, BÝT teď a tady, přijímat léčení a nalézt odpovědi, které si neseme ve svém nitru.

Dovolte si být sami sebou, tím kým opravdu jste, ale zároveň se pro tento den proměňte v Černého Pantera a jemným pohybem vklouzněte do řeky života. Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka…Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


 • Datum: 8.5.2023
 • Čas:  pondělí 18.00 – 21.00
 • Místo: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2
 • Cena: 490,- Kč
 • Kontakt a informace o tanci:  Michaela Petersen – 604602246, nusta@nusta.cz
 • Rezevace:


   Rezervace míst na akci

  KONTAKT