Tanec Divokého Koně – protančete se energií silových zvířat 25.4.2024 Maitrea Praha

Vize Orla – Tanec posvátného dravce 11.4.2024 Maitrea Praha
5. 4. 2024
La Loba – Tanec svobodné duše ženy, které tančí s vlky – 15.4.2024 Praha
22. 4. 2024

Posledních pár volných míst… úsměv.

Večer plný tance, pohybu a rituálů se vším co kůň symbolizuje, zasvěcení, nadšení, volnost, nový začátek. Kůň představuje zejména fyzickou a zároveň i nadpozemskou sílu. Něžně otevírá srdeční čakru. Půvab, rychlost, síla a moudrost dělají z koně cenného společníka na šamanských cestách.

Jako silové zvíře přináší poznání, že moc bude dopřána tomu, kdo s ní umí moudře naložit.

Kůň říká: Mé srdce je otevřené a propojené s ostatními, cítím fyzickou sílu, vytrvalost a moc. Najdi střední cestu mezi touhou vést a být veden!

Kdo alespoň jednou na tomto krásném a elegantním zvířeti jel, mohl prožít pocit velkého rozhledu a volnosti na jeho zádech. Každý jezdec může potvrdit, že perfektní jízda je vždy týmovou prací člověka a koně. A toto je skutečné poselství, které chce silové zvíře sdělit svému majiteli. Říká mu, že v životě se nedá nic vynutit, ale že má se žít a jednat v pospolitosti se světem a takto postupovat kupředu.

 

Kůň je učitel a mistr zasvěcení, průvodce duše. Když vám přikluše do života, může oznamovat rychlý, náhlý a netušený vývoj a rozšíření vědomí. Vybízí vás, abyste pro se pro své vize, ideje a představy angažovali s nadšením a optimismem. Vyzývá vás ke skoku do neznáma, k cestě k novým břehům a začátku něčeho nového.

Nese vás a vede v dobách, kdy už nemůžete dál nebo nevíte kudy kam, a ukazuje vám, jak opět získat životní energii. Nabádá vás, abyste se občas zastavili, zklidnili a zaposlouchali do svého nitra, vnímali svůj vnitřní hlas a jeho signály.

 


Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a odevzdejte se mu bez zábran.

Rozproudíte životní energii v celém těle!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Datum: 25.4.2024
Čas: 18.30-21.30 hod.
Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
Cena: 450 Kč / 550 Kč do 5.4.2024
Přihlášky a info: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

     

    KONTAKT