Hlas Oceánu – Zpěv Velryb 1.3.2022 Maitrea Praha
26. 2. 2022
Tanec osobní síly s Pumou 20.4.2022 Prostor 8, Praha
7. 3. 2022

Termín 30. 4. – 1. 5. 2022 jsme nezvolili náhodně, je totiž magický i praktický!
Na noc ze 30. 4. na 1. 5. připadá magický keltský Beltaine a na 1. 5. svátek Lásky, které naší akci dodají ještě větší hloubku prožitku.
Je to čas velké oslavy Lásky, spojený se zapalováním ohňů, zemskou energií i tématem prosperity. Při něm se uctívá život v plné jeho síle a všechny jeho dary.
Lepší termín pro transformační tanec k objevování vlastních vnitřních pokladů, které v sobě každý z nás ukrývá, se nám nemohl naskytnout. Energie tohoto svátku je totiž vhodná pro rituály i ke zvýšení sebevědomí, zdraví, půvabu a sebepřijetí.

Navíc se těchto dnech v Tišnově koná mineralogická burza a zároveň se návštěvníkům otevírá Králova jeskyně pod magickou horou Květnice.
Taneční setkání tak budeme moci obohatit dalšími zajímavými zážitky.


Každý člověk je jedinečný a každý potřebuje v životě něco jiného. Matka Příroda je neskutečně pestrá a originální, a tak nás vším důležitým vybavila. Stačí své vnitřní drahokamy najít a těšit se z jejich záře, energie a síly. Poznání toho, KDO JSME A CO DOOPRAVDY POTŘEBUJEME, JAKÉ JSOU NAŠE DARY A TALENTY, je velká úleva a požehnání. Přestaneme totiž dávat energii do věcí, které nám nepatří, a místo toho se soustředíme na ty oblasti našeho Života, které jsou s námi v souladu a které nám přinášejí spokojenost, radost, klid, mír a také úspěch.

V našem životě mají svůj smysl i slabá místa, paradoxně i ona bývají zdrojem našich velkých darů, moudrosti, síly a také štěstí.

Přijďte se protančit ke svým pokladům a dopřejte jim dotek slunce. Prociťte, kdy je prospěšná tma, ticho a úkryt a kdy je čas pro pohyb, hudbu a životodárné světlo.
Dopřejte si ochutnávku bezpečného rituálu ke zviditelnění drahokamů ukrytých ve vašem nitru a potvrzení vašeho životního záměru. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste!


Průvodce na cestě
Michaela Petersen

„Cesta životem mě zavedla k indiánům Q’ero do Peru, do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Žila jsem s Toltéky v Mexiku a tančila s nimi ceremoniální tance u pyramid. Na tomto silném místě přišla vize, vědomý sen o vytvoření formy medicínského tance, který vychází z radosti z rytmu, dlouholetých zkušeností s výukou „pohybu“, setkání s tradičními tanci a moudrostí původních lidí.“
Michaela pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Datum:  30.4.-1.5. 2022
Čas: Sobota 11-18.30 ( s rituálním ohněm do 19.30)/ Neděle 10.30-13.00 ( s prohlídkou Královy jeskyně do 16.00)

Bonusový program:

Možnost návštěvy Mineralogické burzy – sobota 9.00 – 10.30 a po obědě 14.00 – 16.15,

Rituální oheň v sobotu v 18.30 a návštěva Královy jeskyně pod magickou horou Květnice v neděli v 15.00

Místo:  Sluneční sál, SVČ Inspiro, Tišnov

Cena: 1700Kč do 31.3.2022/ později 1950Kč.

Plus, v případě zájmu, vstupné na Mineralogickou burzu a vstup do Královy jeskyně.

Přihlášky a informace:  pavlina.mariankova@gmail.com

Rezervace po zaplacení zálohy 1000Kč.

Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč
Záloha je nevratná, ale dá se přepsat na jiného tanečníka/tanečnici, kterého si sami najdete, nebo si ji můžete „protančit“ na jiné akci s Míšou Petersen v Tišnově.

Při přihlašování dejte prosím vědět, zda:
– budete mít zájem o nocleh ve Slunečním sále ve vlastním spacáku
– zda budete chtít sobotní lehký vegetariánský oběd za 80Kč.

– Vstup do Královy jeskyně  a na Mineralogickou burzu.

Rezervujte si prosím místo včas!

Informace o tanci: nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246

Kontakt a přihlášky: Pavlína Mariánková  pavlina.mariankova@gmail.com

Odkazy:

Burza minerálů v Tišnově: https://www.mineraltisnov.cz/pro-navstevniky/#kvetnice

Králova jeskyně pod Květnicí v Tišnově

Pouze při jarním termínu mineralogické burzy je možné navštívit jinak nepřístupnou Královu jeskyni na Květnici. Dle zdatnosti se volí obtížnost trasy. Horní patro je určené pro všechny zájemce.

Spodní patro pro akční návštěvníky, kteří tak mohou zažít plazení, chůzi v bahně, lezení po žebřících apod. V tomto případě doporučujeme oblečení, které se může zašpinit, holínky či pevnou obuv a rukavice. Světlo a helma je k zapůjčení u vchodu. Vstupné: dobrovolné či za symbolický poplatek.

KONTAKT