Tanec Radosti ze života s Veverkou – 13.5.2024 Praha
1. 4. 2024
Tajemný let Čmeláka – 29.4.2024 Praha
3. 4. 2024
Tanec Draka to je DYNAMIKA, SÍLA, ZASVĚCENÍ, MOUDROST, RŮST a HOJNOST
Vydejte se vlastní cestou a uvědomte si svůj potenciál, dotkněte se dračí síly a důvěřujte moudrosti v sobě. Letošní rok je ve znamení Dřevěného Draka, tak s ním přijďte zatančit!
Pokud vás volá Tanec Draka, čekají vás velké věci. Drak vás může spojit s mocnými nespoutanými silami ve vlastním nitru. Každý v sobě někde má ukrytý dům pokladů, síly a schopností, které se můžete naučit využívat. Drak zvyklý vidět v temné sluji odhaluje to, co je skryto dennímu světlu. V hloubkách vašeho nitra dřímají vhledy, vášeň, spojení, inspirace, vitalita, potenciál i bohatství.
Drak vás vede k dávnému vědění Země, vybízí vás, abyste překročili svůj stín a přeměnili obyčejný život v mistrovství plné vitální energie. Díky ní pak můžete sami statečně kráčet vlastní cestou a spoléhat se na svůj cit.
Na západě je drak spíše vnímán jako příšera, na východě naopak symbolizuje štěstí, vedení z vyšších světů a ochrany před démony, proto se těší náležité úctě. Asijské chrámy a svatyně s jejich spirituálními poklady střeží mocní draci. I v bájích a pohádkách opatrují brány nebeských zahrad a vzácné poklady, ale také často unesou královskou dceru. Symbolizují totiž těžkosti, které musí hrdina překonat, aby dosáhl vysokého a jedinečného cíle.
Tančit s drakem znamená propojit ženským způsobem svou i jeho sílu. Ta vzbuzuje respekt a zároveň může být velice hravá. Vychutnejte si potěšení ze své dračí síly, umí být divoká i něžná, tajemná i důvěrně známá, smyslná i bojovná, ohnivá i zemní… V drakovi najdete starého a mocného průvodce duše. Se svými četnými magickými schopnostmi. Umí kromě jiného létat, chrlit oheň a existovat ve všech živlech. S těmito četnými magickými schopnostmi vám bude stát po boku a ukazovat, jak jste na tom se životní energií.

Přijďte se protančit ke své síle… Prociťte, kdy je prospěšná tma, ticho a úkryt a kdy je čas pro pohyb, hudbu a životodárné světlo.
Dopřejte si ochutnávku bezpečného rituálu ke zviditelnění sil ukrytých ve vašem nitru a potvrzení vašeho životního záměru. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste!


Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Datum:  2.5.2024
Čas: Čtvrtek 10.00-17.00

Místo:  Maitrea – velký sál, Týnská ulička 6, Praha 1

Příspěvek: 1 450 Kč při úhradě zálohy do 20.dubna poté cena 1790 Kč.

Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 700 Kč. Informace k platbě vám budou zaslány po přihlášení.

Záloha je nevratná, ale dá se přepsat na jiného tanečníka/tanečnici, kterého si sami najdete, nebo si ji můžete „protančit“ na jiné akci.

Rezervujte si prosím místo včas!

Informace o tanci a přihlášky: nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

     

    KONTAKT