Hlas Oceánu – Zpěv Velryb 4.5.2023 Maitrea Praha
25. 4. 2023
V rytmu Lenochoda 2.6.2023 Maitrea Praha
8. 5. 2023

Poslední volné místo na celý víkend… koho zavolá?

Důvěřuj moudrosti v sobě a rozvíjej svou mocnou dynamickou sílu – TEĎ!

Jdi vlastní cestou a uvědomuj si svůj potenciál.

Pokud vás volá Tanec Draka, čekají vás velké věci. Drak vás může spojit s mocnými nespoutanými silami ve vlastním nitru. Každý v sobě někde má ukrytý dům pokladů, síly a schopností, které se můžete naučit využívat. Drak zvyklý vidět v temné sluji odhaluje to, co je skryto dennímu světlu. V hloubkách vašeho nitra dřímají vhledy, vášeň, spojení, inspirace, vitalita, potenciál i bohatství.

Drak vás vede k dávnému vědění Země, vybízí vás, abyste překročili svůj stín a přeměnili obyčejný život v mistrovství plné vitální energie. Díky ní pak můžete sami statečně kráčet vlastní cestou a spoléhat se na svůj cit.

Na západě je drak spíše vnímán jako příšera, na východě naopak symbolizuje štěstí, vedení z vyšších světů a ochrany před démony, proto se těší náležité úctě. Asijské chrámy a svatyně s jejich spirituálními poklady střeží mocní draci. I v bájích a pohádkách opatrují brány nebeských zahrad a vzácné poklady, ale také často unesou královskou dceru. Symbolizují totiž těžkosti, které musí hrdina překonat, aby dosáhl vysokého a jedinečného cíle.

Tančit s drakem znamená propojit ženským způsobem svou i jeho sílu. Ta vzbuzuje respekt a zároveň může být velice hravá. Vychutnejte si potěšení ze své dračí síly, umí být divoká i něžná, tajemná i důvěrně známá, smyslná i bojovná, ohnivá i zemní… V drakovi najdete starého a mocného průvodce duše. Se svými četnými magickými schopnostmi (létání, chrlení ohně, existence ve čtyřech živlech…) vám bude stát po boku a ukazovat, jak jste na tom se životní energií.

DYNAMIKA, SÍLA, ZASVĚCENÍ

 


Přijďte se protančit ke své síle… Prociťte, kdy je prospěšná tma, ticho a úkryt a kdy je čas pro pohyb, hudbu a životodárné světlo.
Dopřejte si ochutnávku bezpečného rituálu ke zviditelnění sil ukrytých ve vašem nitru a potvrzení vašeho životního záměru. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste!


Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Datum:  28.-30.4. 2023
Čas: Pátek 18.30 – 21.00/ Sobota 10.00-17.00/ Neděle  10.00-16.00

Chcete ochutnat esenci tance Draka?… můžete přijít i jen na páteční tanec – cena 450 kč. Omezený počet míst, přednost mají ti, co se zůčastní celého víkendu.

Místo:  Maitrea – velký sál, Týnská ulička 6, Praha 1

Cena: 2700Kč do 10.3.2023/ později 2950Kč.

Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč
Záloha je nevratná, ale dá se přepsat na jiného tanečníka/tanečnici, kterého si sami najdete, nebo si ji můžete „protančit“ na jiné akci.

Rezervujte si prosím místo včas!

Informace o tanci a přihlášky: nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

     

    KONTAKT