LET SOVY 2.11. Prostor 8 Praha
9. 10. 2022
Tanec Života a Smrti 6.11. 2022 Maitrea Praha
10. 10. 2022

Poslední 2 volná místa

Důvěřuj moudrosti v sobě a rozvíjej svou mocnou dynamickou sílu – TEĎ!

Jdi vlastní cestou a uvědomuj si svůj potenciál.

Pokud vás volá Tanec Draka, čekají vás velké věci. Drak vás může spojit s mocnými nespoutanými silami ve vlastním nitru. Každý v sobě někde má ukrytý dům pokladů, síly a schopností, které se můžete naučit využívat. Drak zvyklý vidět v temné sluji odhaluje to, co je skryto dennímu světlu. V hloubkách vašeho nitra dřímají vhledy, vášeň, spojení, inspirace, vitalita, potenciál i bohatství.

Drak vás vede k dávnému vědění Země, vybízí vás, abyste překročili svůj stín a přeměnili obyčejný život v mistrovství plné vitální energie. Díky ní pak můžete sami statečně kráčet vlastní cestou a spoléhat se na svůj cit.

Na západě je drak spíše vnímán jako příšera, na východě naopak symbolizuje štěstí, vedení z vyšších světů a ochrany před démony, proto se těší náležité úctě. Asijské chrámy a svatyně s jejich spirituálními poklady střeží mocní draci. I v bájích a pohádkách opatrují brány nebeských zahrad a vzácné poklady, ale také často unesou královskou dceru. Symbolizují totiž těžkosti, které musí hrdina překonat, aby dosáhl vysokého a jedinečného cíle.

Tančit s drakem znamená propojit ženským způsobem svou i jeho sílu. Ta vzbuzuje respekt a zároveň může být velice hravá. Vychutnejte si potěšení ze své dračí síly, umí být divoká i něžná, tajemná i důvěrně známá, smyslná i bojovná, ohnivá i zemní… V drakovi najdete starého a mocného průvodce duše. Se svými četnými magickými schopnostmi (létání, chrlení ohně, existence ve čtyřech živlech…) vám bude stát po boku a ukazovat, jak jste na tom se životní energií.

DYNAMIKA, SÍLA, ZASVĚCENÍ

 


Přijďte se protančit ke své síle… Prociťte, kdy je prospěšná tma, ticho a úkryt a kdy je čas pro pohyb, hudbu a životodárné světlo.
Dopřejte si ochutnávku bezpečného rituálu ke zviditelnění sil ukrytých ve vašem nitru a potvrzení vašeho životního záměru. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste!


Průvodce na cestě
Michaela Petersen

„Cesta životem mě zavedla k indiánům Q’ero do Peru, do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Žila jsem s Toltéky v Mexiku a tančila s nimi ceremoniální tance u pyramid. Na tomto silném místě přišla vize, vědomý sen o vytvoření formy medicínského tance, který vychází z radosti z rytmu, dlouholetých zkušeností s výukou „pohybu“, setkání s tradičními tanci a moudrostí původních lidí.“
Michaela pořádá semináře osobního rozvoje a tanců v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a jihoamerických zemích.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Datum:  4.-5.11. 2022
Čas: Pátek 18.00 – 21.30/ Sobota 9.30-16.30

Bonusový program:

Místo:  Sluneční sál, SVČ Inspiro, Tišnov

Cena: 1700Kč do 15.10.2022/ později 1950Kč.

Přihlášky a informace:  pavlina.mariankova@gmail.com

Rezervace po zaplacení zálohy 1000Kč.

Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč
Záloha je nevratná, ale dá se přepsat na jiného tanečníka/tanečnici, kterého si sami najdete, nebo si ji můžete „protančit“ na jiné akci s Míšou Petersen v Tišnově.

Při přihlašování dejte prosím vědět, zda:
– budete mít zájem o nocleh ve Slunečním sále ve vlastním spacáku, za 100Kč
– zda budete chtít sobotní lehký vegetariánský oběd za 95Kč.

V Tišnově můžete také navštívit ve stejném termínu burzu minerálů.

Rezervujte si prosím místo včas!

Informace o tanci: nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246

Kontakt a přihlášky: Pavlína Mariánková  pavlina.mariankova@gmail.com

Odkazy:

Burza minerálů v Tišnově:  www.mineraltisnov.cz

 

KONTAKT