Tanec Duhového Hada 1.3.2019 Chrudim

Tanec Sněžného Levharta a dalších kočkovitých šelem 2.-3.3.2019 Tišnov u Brna
24. 2. 2019
Na křídlech Kolibříka 27.6.2019 Plzeň
1. 4. 2019

Večer plný tance, pohybu, komunikace a rituálu se vším, co had symbolizuje. Přijetím všech aspektů svého života můžeme uskutečnit přeměnu medicíny ohně. Tato energie ohně je na hmotné úrovni zdrojem vášně, touhy, plodnosti a tělesné vitality.
Stačí přijímat to, co k nám přijde, žít právě teď a tady, tančit životem…tančit s radostí.

Medicína hada nás na osobní úrovni učí, že jsme univerzální bytostí. Na emocionální úrovni se stává ctižádostí, tvorbou, odhodláním a sny. Na mentální úrovni je to intelekt, síla, charisma a vůdcovství. Když energie hada dosáhne duchovní úrovně, stává se moudrostí, pochopením, celistvostí a spojením s Velkým Duchem.

Ve svlékání hadí kůže můžeme symbolicky spatřit přeměnu cyklu život-smrt-znovuzrození. Je to energie celistvosti, kosmického vědomí a schopnosti prožívat cokoli ochotně a bez odporu. Je to poznání, že z hlediska stvoření jsou si všechny věci rovny, a že to, co je považováno za jed, lze sníst, strávit a přeměnit, má-li člověk správný stav mysli.

Thóth, Atlanťan, který se později vrátil jako Hermés a byl otcem alchymie, používal symbolu dvou hadů obtočených kolem meče k vyjádření uzdravení. Úplné pochopení a přijetí mužského a ženského aspektu v každém organismu vytváří splynutí obou v jedno, a tedy i vytvoření božské energie. Než si had začne svlékat kůži, jeho oči se zamlží a potáhnou blánou, jako by přicházel do transu. Jakmile však začne kůži svlékat, jeho zrak se vyjasní, jako by viděl nový svět… Alchymisté věřili, že moudrost a nové vědění mohou vést ke smrti a znovuzrození, takže člověk pak vidí svět z jiné, ú plně no vé perspektivy.
Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí. Rozproudíte životní energii v celém těle!

Tanec pro ženy i muže každého věku, formy i poslání.
Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Kontakt, rezervace a podrobné informace:
Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, SMS 775696008
http://www.nusta.cz/

Datum: 1.3.2019
Čas: 17.30-20.30 hod.
Místo: Studio Nebe na Zemi: Široká 122, 537 01 Chrudim
(v prvním patře nad soláriem SunCity)http://www.joga-chrudim.cz/
Cena: 350 Kč při platbě do 1.2.2019 (později 450 Kč)

KONTAKT