Tanec Duhového Hada – 6.6.2020 Praha

GALICIA MAXICA – Cesta do mystické keltské Galície
4. 3. 2020
TANEC GEPARDA – Protančete se energií silových zvířat 17.6.2020 Maitrea Praha
11. 3. 2020

Hledá se nový termín.

Večer plný tance, pohybu, komunikace a rituálu se vším, co had symbolizuje. Přijetím všech aspektů svého života můžeme uskutečnit přeměnu medicíny ohně. Tato energie ohně je na hmotné úrovni zdrojem vášně, touhy, plodnosti a tělesné vitality.
Stačí přijímat to, co k nám přijde, žít právě teď a tady, tančit životem…tančit s radostí.

Medicína hada nás na osobní úrovni učí, že jsme univerzální bytostí. Na emocionální úrovni se stává ctižádostí, tvorbou, odhodláním a sny. Na mentální úrovni je to intelekt, síla, charisma a vůdcovství. Když energie hada dosáhne duchovní úrovně, stává se moudrostí, pochopením, celistvostí a spojením s Velkým Duchem.

Ve svlékání hadí kůže můžeme symbolicky spatřit přeměnu cyklu život-smrt-znovuzrození. Je to energie celistvosti, kosmického vědomí a schopnosti prožívat cokoli ochotně a bez odporu. Je to poznání, že z hlediska stvoření jsou si všechny věci rovny, a že to, co je považováno za jed, lze sníst, strávit a přeměnit, má-li člověk správný stav mysli.

Thóth, Atlanťan, který se později vrátil jako Hermés a byl otcem alchymie, používal symbolu dvou hadů obtočených kolem meče k vyjádření uzdravení. Úplné pochopení a přijetí mužského a ženského aspektu v každém organismu vytváří splynutí obou v jedno, a tedy i vytvoření božské energie. Než si had začne svlékat kůži, jeho oči se zamlží a potáhnou blánou, jako by přicházel do transu. Jakmile však začne kůži svlékat, jeho zrak se vyjasní, jako by viděl nový svět… Alchymisté věřili, že moudrost a nové vědění mohou vést ke smrti a znovuzrození, takže člověk pak vidí svět z jiné, ú plně no vé perspektivy.
Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí. Rozproudíte životní energii v celém těle!

Tanec pro ženy i muže každého věku, formy i poslání.
Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Kontakt, rezervace a podrobné informace:
Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, SMS 604602246

Home

Rezervace a platba: https://www.prostor8.cz/akce-detail/tanec-hada-202005/

Datum: 6.6.2020
Čas: 18.00-21.15 hod.
Místo: Prostor 8, Smilovského 8, Praha 2

Příspěvek: 450 Kč

KONTAKT