TANEC GEPARDA – Protančete se energií silových zvířat 17.6.2020 Maitrea Praha

Tanec Duhového Hada – 6.6.2020 Praha
11. 3. 2020
La Loba – Tanec svobodné duše ženy, která tančí s vlky 12.-14.6.2020
11. 3. 2020

Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co gepard symbolizuje. Víte, že téměř dvě třetiny gepardových loveckých pokusů jsou úspěšné? Chcete se také jako on pružně pohybovat, rychle, účinně a soustředěně dosahovat svých cílů? Chybí vám energie a nadšení? Gepard vás naučí dát se do pohybu ve chvíli, kdy jste se pro něco rozhodli, ale také dokončovat úkoly.

Máte pocit, že se ve vašem životě nic nehýbe ani neděje a potřebujete více energie a lehkosti? Smělý gepard své následovníky umí vyprostit z nejrůznějších bloků a posílit nervový systém osob, které rozptyluje příliš mnoho podnětů. Díky jeho pomoci dokážete zacílit energii k jedné důležité metě a efektivně využít čas a dostupné zdroje.

Tato elegantní a pružná kočkovitá šelma je nejrychlejším suchozemským zvířetem, dokáže krátkodobě a s velkou akcelerací vyvinout rychlost až 100 km/hod. Na rozdíl od jiných samotářských kočkovitých šelem umí vytvářet koalice a podporovat se navzájem.

 

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Díky tanci se dostanete do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí a rozproudíte životní energii v celém těle!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Taneční seminář pro ženy i muže každého věku, formy i poslání.

Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


  • Datum: 17.6.2020
  • Čas:   Úterý: 18.30 – 21.30
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 500,- Kč / 600 Kč při platbě po 27.1./ 700 Kč při platbě po 23.3.
  • Kontakt a informace o tanci:  Michaela Petersen – 604602246, nusta@nusta.cz
  • Rezevace: https://seminare.maitrea.cz/misa-petersen

 

KONTAKT