TANEC JAGUÁRA A ČERNÉHO PANTERA s Michaelou Plzeň 21.10.2021

Cesta Metamorfózy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let 7.-10.10.2021 Dvůr Svatá Maří
6. 10. 2021
Tanec Lunárních zvířat 20.10. 2021 Prostor 8 Praha
8. 10. 2021

 

Už jen náhradníci…

Poselství jaguára: Podívej se na svět jinýma očima! Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co jaguár symbolizuje. Přijďte si zatančit harmonizující a posilující tanec tohoto silové zvířete, které symbolizuje urozenost, dravost, trpělivost a klid, sílu, která dokáže sama od sebe posílit i léčit.

Dobře maskovaný se krade neproniknutelnou džunglí. Působí nebezpečně a silně. Jeho pohyby jsou opatrné a sebejisté. Jako silové zvíře vám daruje nadpřirozené schopnosti. Má schopnost rozumět chaosu a orientovat se v něm. Jako by svému nositeli dal nové oči. Obrovská síla, která sama od sebe dokáže posílit i léčit. Síla jaguára líže staré rány a léčí jizvy po boji. Přináší trpělivost a klid.

Černý panter vás zve na úžasnou cestu a sděluje: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně.  Tento „šamanský“ lék učí muže i ženy o kráse energie a o jejím harmonickém používání. Prostřednictvím našich pohybů, tance a snů nám černý panter ukazuje neprobádaná území a učí nás, jak se v nich pohybovat a s odvahou čelit neznámému, vidět cestu i ve zdánlivém chaosu. Pomáhá nám rozpoznat, kdy je ten pravý čas vydat se sám po stopě vlastních snů, skočit.… Je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc.

Splyň s tajemnem s bezpodmínečnou důvěru, BÝT teď a tady, přijímat léčení a nalézt odpovědi, které si neseme ve svém nitru. Dovolte si být sami sebou, tím kým opravdu jste, ale zároveň se pro tento den proměňte v Jaguára a jemným pohybem vklouzněte do řeky života. Uvědomte si svou vlastní sílu!


21.10. 2021, 17.30 – 21.00
Spirála – prostor pro tanec, tělo a duši
www.prostorspirala.cz

Přihlášky zpráv nebo emailem na ka.stetkova@gmail.com.

Cena večera je 400 Kč. Celou částku je třeba poslat do  . jako závaznou rezervaci na účet Spirály –
670100-2208528663/6210. Pokud se akce nebude moci konat, peníze samozřejmě vrátíme.

Těšíme se na vás…. Míša a Katka

Více zde: www.prostorspirala.cz


 

 

 

 

KONTAKT