TANEC JAGUÁRA A ČERNÉHO PANTERA Prostor 8 v Praze 15.11.2023

Tanec Života a Smrti 22.11. 2023 Maitrea Praha
24. 10. 2023
Tanec Novoluní ve Štíru 13.11.2023 Divadlo Kampa Praha
24. 10. 2023

Kapacita sálu naplněna … úsměv.

Poselství jaguára: Podívej se na svět jinýma očima! Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co jaguár symbolizuje. Přijďte si zatančit harmonizující a posilující tanec tohoto silové zvířete, které symbolizuje urozenost, dravost, trpělivost a klid, sílu, která dokáže sama od sebe posílit i léčit.

Dobře maskovaný se krade neproniknutelnou džunglí. Působí nebezpečně a silně. Jeho pohyby jsou opatrné a sebejisté. Jako silové zvíře vám daruje nadpřirozené schopnosti. Má schopnost rozumět chaosu a orientovat se v něm. Jako by svému nositeli dal nové oči. Obrovská síla, která sama od sebe dokáže posílit i léčit. Síla jaguára líže staré rány a léčí jizvy po boji. Přináší trpělivost a klid.

Černý panter vás zve na úžasnou cestu a sděluje: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně.  Tento „šamanský“ lék učí muže i ženy o kráse energie a o jejím harmonickém používání. Prostřednictvím našich pohybů, tance a snů nám černý panter ukazuje neprobádaná území a učí nás, jak se v nich pohybovat a s odvahou čelit neznámému, vidět cestu i ve zdánlivém chaosu. Pomáhá nám rozpoznat, kdy je ten pravý čas vydat se sám po stopě vlastních snů, skočit.… Je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc.

Splyň s tajemnem s bezpodmínečnou důvěru, BÝT teď a tady, přijímat léčení a nalézt odpovědi, které si neseme ve svém nitru. Dovolte si být sami sebou, tím kým opravdu jste, ale zároveň se pro tento den proměňte v Jaguára a jemným pohybem vklouzněte do řeky života. Uvědomte si svou vlastní sílu!

Těším se na vás Míša


Datum: 15.11. 2023

Čas: 18.00 – 21.00

Místo: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2

Cena večera je 490 Kč

Rezervace: nusta@nusta.cz


  Rezervace míst na akci

   

   

   

   

  KONTAKT