Cesta za Lví Hvězdou aneb Tanec bílých Lvů a Lvic 2.8.2024 Maitrea Praha

Na křídlech Kolibříka Letní tanec 9.7.2024 Maitrea Praha
6. 7. 2024
Výprava do ANDALUSIE
15. 7. 2024

Vydejte se se mnou za mystickým příběhem bílých lvů a objevte prostřednictvím spojení s nimi hloubku své duše. Je to ideální čas pro toto spojení, kdy se Slunce nachází ve znamení Lva…

Domorodé legendy se o bílých lvech zmiňují po celá staletí. Lidé Shangaan věří, že bílí lvi jsou strážci Země. Původní obyvatelé  kmene Tsonga a Sepedi věří, že s jejich příchodem na Zem jsou spojené velké změny. Afričtí stařešinové  je nazývají „Hvězdnými lvi“. Věří, že bílí lvi jsou nejposvátnějšími zvířaty na africkém kontinentě a jsou zde proto, aby v této době předali posvátnou zprávu pro lidstvo.

Lev symbolizuje odvahu, hrdost, vznešenou důstojnost, ušlechtilost, věrnost a důraznost, ale i princip síly ženské sluneční energie – ženský element. Dává nám schopnost říci si o to, co chceme.

Prostřednictvím Lvice, která musí ve smečce plnit mnoho úkolů, působí ženské energie. Ty totiž překvapivě mohou být symbolizovány také Sluncem, které vždy nepatřilo k mužskému principu. Díky Slunci se přece rodí nový den a dává rovněž vznik životu. Proto se jeho prostřednictvím mohou projevovat ženské energie, zdroje nového života a životní síly.

Lev nám pomáhá rozvíjet odvahu a čelit strachům. Vyživuje a zlepšuje sebedůvěru. Podporuje vůdcovství, schopnost dosahovat cílů a být úspěšný. Tancem Lva a Lvice posílíme vnitřní spokojenost a sílu, podpoříme svou odvahu, sebedůvěru, osobní autoritu a duchovní napojení.


Lví energie zesiluje náš smysl pro to, abychom se měli dobře a dokázali se propojit s vnitřními archetypy Krále a Královny.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Díky tanci se dostanete do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí a rozproudíte životní energii v celém těle!

Na tento tanec volně navazuje sobotní Cesta za Lví hvězdou – Odvážíš se podívat na svou skutečnou sílu? … a nedělní Vize Orla – Moudrost Velryb

Chcete-li se zůčastnit obou „tanců“ – pátečního a sobotního, bude vaše cena:  1.800 Kč, pokud by jste si chtěli přidat i nedělní tanec Vize Orla – Moudrost Velryb, pak je cena za všechny 3 dny: 2.990 Kč

Sobotní celodenní tanec: https://www.nusta.cz/cesta-za-lvi-hvezdou-odvazis-se-podivat-na-svou-skutecnou-silu-2024/

Nedělní celodenní tanec: https://www.nusta.cz/vize-orla-moudrost-velryb/

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


 • Datum: 2.8.2023
 • Čas:   Pátek: 18.00 – 21.00
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 500,- Kč / 550 Kč při platbě po 22.7.
 • Kontakt a informace o tanci:  Michaela Petersen – 604602246, nusta@nusta.cz
 • Rezevace:


   Rezervace míst na akci

   

  KONTAKT