CESTA METAMORFÓZY 13.8.2020 Praha

Tanec Lvů s Lvic 14.8.2020 Maitrea Praha
19. 7. 2020
Večer s tarotem 22.7:2020 Praha
19. 7. 2020

4. večer ze 4 dílného cyklu Cesty hluboké vnitřní moudrosti ženy

posledních pár volných míst na tento večer

Vydejte se na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženské memopauzy. Cyklus čtyř večerních setkání s vlastním ženstvím ve společenství žen. Přechod je přirozeným projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost – transformační cestu s mnoha možnostmi – doslova METAMORFÓZU.

Během této doby se mnohé v ženském těle mění, a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat.
Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec nás dovede do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady.

Cesta Metamorfózy je tvůrčí a intuitivní dílna určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí na toto životní období vědomě připravit již před jeho nástupem, případně jím procházejí nebo se chtějí lépe ukotvit ve třetí třetině života a poznat její dary. K absolvování  této cesty nepotřebujete mít  žádné duchovní ani taneční znalosti, stačí jen chuť potkat se sama se sebou.

http://magazin.maitrea.cz/prechod-do-veku-moudrosti/?fbclid=IwAR1MEHXlKWHOuTnQl–Qw7b2hHDncCAu3bf0mBOxrsx7rM8D5M0YbYybEQs


Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Čas Metamorfózy přináší šanci se probudit do své jedinečnosti a krásy moudré ženy, Je to unikátní možnost ponoření se do vlastní esence.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit v závislosti na tom, odkud žena pochází a jaký má postoj k životu. Je mnoho způsobů, jak tímto obdobím projít. Pokud dokážeme toto období prožít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny ženské síly, moudrosti i vědomí. Často dochází k zasvěcení do Mystéria ženy, které nás dovede přímo k zdroji bohatého potenciálu, ukrytého hluboko v nás.

Během čtyř večerů zasvěcených tomuto zázračnému období ženského života může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Propojíme se s intuicí a kreativitou, budeme pracovat s čakrami a se změnou našeho energetického systému. Zaseknuté věci a zastaralé vzorce, které nám brání v pochopení a rozkvětu, se mohou uvolnit a zároveň transformovat v sílu a radost ze života. Budeme sdílet své příběhy a podíváme se i na témata, která s přechodem úzce souvisejí (strava, sex, zdravý přístup k životu…).

Přechod je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost – transformační cestu s mnoha možnostmi – doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat. Mohou se buď nechat vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Cesta Metamorfózy je tvůrčí a intuitivní dílna určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí na toto životní období vědomě připravit již před jeho nástupem, případně jím procházejí nebo se chtějí lépe ukotvit ve třetí třetině života a poznat její dary. K jeho absolvování nepotřebujete mít za sebou žádné duchovní semináře, praktiky ani taneční znalosti, stačí jen chuť potkat se sama se sebou.

Budeme se setkávat v malé skupině (15-20 žen) přináší větší pocit důvěry, otevřenosti a intimity mezi ženami.

Datumy večerů:

23.7.2020 - obsazeno 
13.8.2020 - pár volných míst

 

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Čas: 17.30-21.30 hod.
Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6

Cena :
2 900 Kč
3 400 Kč při platbě po 19.2. 2020

Cena jednoho večera:

700 Kč/800Kč/900Kč podle data přihlášní a zaplacení – více na:

https://seminare.maitrea.cz/misa-petersen

Rezervujte si místo včas.

Informace k cyklu Tance Metemorfozy: Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, sms 604602246

 

 

 

KONTAKT