Tanec moudrosti Včel – 23.8.2020 Sluštice u Prahy

Tanec tvořivé síly Pavouka, umění tkaní vlastního života 19.7.2020 Sluštice u Prahy
14. 7. 2020
Tanec Lvů s Lvic 14.8.2020 Maitrea Praha
19. 7. 2020

Je čas nechat se vyzvat k tanci od nejpilnějšího a nejužitečnějšího hmyzu. Věděli jste, že včely mají velmi přesný systém předávání zpráv, tzv. včelí tanec? Bývá kruhový, natřásavý nebo chvějivý a včela při něm pohyby tělem a přesnými úhly ke Slunci naviguje ostatní na místo, kde objevila pastvu (kromě toho se včely dorozumívají bzučením v různých frekvencích).

Včelí kompas je velmi přesný a najde Slunce, i když je pod mrakem. Zdá se ti, že se nad Tvým životem v této chvíli stahují mraky? Můžeš si na pomoc zavolat Včelu, aby tě přivedla zpět k radosti. Zároveň ti připomene, že i těžká bouřková mračna se nakonec rozplynou.

Potkáš-li se ve svém životě se Včelou, ptá se po smyslu tvého konání, po naplnění životních pláství, po sladkosti i odpovědnosti, spolupráci, zábavě i odpočinku. Bez včelího opylování by nikdy nenastala sklizeň a na Zemi by zavládl hlad.

Cítíš ve svém životě uspokojivou plodnost? Prozkoumej to při tanci Včely, plného chutí, vůní, vyživujících nektarů a barev života. Vzdej se svých limitujících přesvědčení, očekávání a konvenčních měřítek. Prožij svůj tanec jako tvůrčí proces, ve všech vrstvách, kterými tě provede. Dovol si odhalit pravdu sám před sebou. Díky tanci získáš jednoduchý a rychlý přístup přímo ke své vlastní esenci, potkáš se se sebou v celistvosti. Probudíš k životu každičkou buňku!

Stejně jako existují včely samotářky i druhy tvořící včelstva, tanec Včely je určen ženám, mužům, samotářům či společenstvu.

Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

  • Datum: 1.8.2020
  • Čas:   Neděle: 10.30 – 15.30
  • Místo: Mateřská škola MAITREA, Sluštice 11
  • Cena: 850,- Kč / 950 Kč při platbě po 20.7.2020
  • Rezervace a informace o tanci:  Michaela Petersen – 604602246, nusta@nusta.cz

 

KONTAKT