Tanec moudrosti Včel – 6.9.2022 Praha

La Loba – Tanec svobodné duše ženy, která tančí s vlky 12.6.2020
21. 5. 2020
Tanec Mravenců srpen 2020 Divadlo Kampa Praha – termín bude vypsán během pár dní
6. 7. 2020

Je čas nechat se vyzvat k tanci od nejpilnějšího a nejužitečnějšího hmyzu. Věděli jste, že včely mají velmi přesný systém předávání zpráv, tzv. včelí tanec? Bývá kruhový, natřásavý nebo chvějivý a včela při něm pohyby tělem a přesnými úhly ke Slunci naviguje ostatní na místo, kde objevila pastvu (kromě toho se včely dorozumívají bzučením v různých frekvencích).

Včelí kompas je velmi přesný a najde Slunce, i když je pod mrakem. Zdá se ti, že se nad Tvým životem v této chvíli stahují mraky? Můžeš si na pomoc zavolat Včelu, aby tě přivedla zpět k radosti. Zároveň ti připomene, že i těžká bouřková mračna se nakonec rozplynou.

Potkáš-li se ve svém životě se Včelou, ptá se po smyslu tvého konání, po naplnění životních pláství, po sladkosti i odpovědnosti, spolupráci, zábavě i odpočinku. Bez včelího opylování by nikdy nenastala sklizeň a na Zemi by zavládl hlad.

Cítíš ve svém životě uspokojivou plodnost? Prozkoumej to při tanci Včely, plného chutí, vůní, vyživujících nektarů a barev života. Vzdej se svých limitujících přesvědčení, očekávání a konvenčních měřítek. Prožij svůj tanec jako tvůrčí proces, ve všech vrstvách, kterými tě provede. Dovol si odhalit pravdu sám před sebou. Díky tanci získáš jednoduchý a rychlý přístup přímo ke své vlastní esenci, potkáš se se sebou v celistvosti. Probudíš k životu každičkou buňku!

Stejně jako existují včely samotářky i druhy tvořící včelstva, tanec Včely je určen ženám, mužům, samotářům či společenstvu.

Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Kontakt, rezervace a podrobné informace:
Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, SMS 604602246

Rezervace: nusta@nusta.cz – sms 604602246 … nebe zda na stránce

Datum: 6.9.2022
Čas: 18.30-21.30 hod.
Místo: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1 – velký sál

Příspěvek: 450 Kč

KONTAKT