Tanec Novoluní ve Štíru 13.11.2023 Divadlo Kampa Praha
24. 10. 2023
Tanec Velké Medvědice 14.12.2023 Praha
20. 11. 2023

S Netopýrem jsem se doslova setkávala v posledních 14 dnech „na každém kroku“. Proč mě zavolal? …  Volá vás také?

Netopýr je totiž i přes svůj nevelký vzrůst mocným silovým zvířetem a symbolem. V dávných dobách se těšil velké úctě. Mayové spolu s mnoha dalšími kulturami jej považovali za nositele procesu přechodu nebo počátku a znovuzrození. Číňané v něm viděli dlouhý život a štěstí, zatímco pro středověké národy to byl miniaturní drak. Netopýr však může znamenat i zasvěcení, intuici a přeměnu. Netopýří moudrost nám napovídá, kým a kde jsme. Symbolizuje také naši schopnost čelit strachu.

Vlétne-li nám Netopýr do života, pak nás tím vybízí, abychom jej pořádně probádali. Zavede nás na cestu tmy a noci, bude nás učit, jak přesně vnímat a chápat vibrace i energii. Pokud jeho učení přijmeme, můžeme svůj život řídit takřka při šálku kávy, stačí jen svým radarem přijímat a vysílat určité „vibrace“.

Netopýr nás navíc zavede k dosud neodhaleným schopnostem, talentům a pokladům v našem nitru. A co nám ještě může říct? „Odpočiň si, postav se na hlavu, vnímej svět z jiné perspektivy a hledej netypické cesty v životě, v tom spočívá síla.“ Těším se na vás, přijdte tančit!

Tento taneční večer, ti pomůže rozproudit životní energii a spojit se s tvou podstatou a esencí. Jediné, co musíš udělat, je roztáhnout křídla, „zapnout svůj radar“ a nechat se nést životem. Zažij ten pocit, kdy máš nekonečné možnosti cest, plynutí a pochopení… že můžeš spočinout a pocítit vděčnost za prě tu tvou unikátní cestu životem.

Přijď si užít den plný tance, pohybu a rituálu.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

 Datum: 23.11.2023  17.15 – 20.15
Místo: Prostor Spirála – Plzeň
Cena: 400 Kč
Informace o tanci: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246
KONTAKT