Eskymó Hivshu
9. 5. 2019
Cesta METAMORFÓZY neděle 25.8. 2019 Praha
1. 8. 2019

Inspirujte se nejznámějším ze všech racků – neohroženým Jonathanem Livingstonem Rackem spisovatele Richarda Davida Bacha. Odvážil se vzepřít Hejnu a učil své zvídavé druhy překračovat vlastní hranice a vážit si svobody. Z původního psance se stal velkým učitelem.

Racek je spojován s vodním světem stejně jako se vzduchem. Umí se pohybovat v obou říších, ví, jak se chovat v obou prostředích. Stejně tak jsou racci považováni za prostředníky mezi světem reálným a světem nadpřirozeným, ovládají umění duchovní komunikace. I my si od racků můžeme vzít ponaučení, jak si vést v jiných dimenzích, než je běžné. Jak pochopit i to, co nebylo vysloveno, číst mezi řádky a porozumět řeči těla ostatních lidí.


Tanec je tím nejpřirozenějším způsobem, jak být v kontaktu sám se sebou, vnímat své vnitřní vášně a nechat rozproudit touhu po poznání. Tanec Racka je radostný a osvěžující, jako den na pláži. Tak může vypadat i tento večer, plný tance, pohybu a rituálu, se vším, co racek symbolizuje.

Přijďte tančit harmonizující a posilující tanec tohoto silového zvířete, rozhoupat své tělo na vlnách oceánu nebo v rytmu vodního tance. Racek nás učí prožívat život v radosti a uvolněnosti. Symbolizuje družnost a přátelskost, ukazuje nám, jak dosahovat pozoruhodných výkonů a tvořit velké věci s lehkostí. Ve výškách se mu otevírá nekonečný výhled na koloběh života, jeho plynutí a přeměny, a štěstí z bytí naživu.Tento taneční večer vám pomůže rozproudit životní energii v celém těle. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí. Jediné, co musíte udělat, je roztáhnout křídla a nechat se nést životem.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.
 
 
Datum: 15.7.2019
Čas: 17.30-21.30 hod.
Místo: Druna – náhorní planina, Praha 2, Trojická 10
Cena: 850 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 350 Kč.
Více informací na druna@druna.cz nebo na +420 725 449 409.
Informace o tanci: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246
KONTAKT