Tanec Racka nad oceánem aneb Překroč své hranice a protanči se ke svobodě 20.8.2024 Maitrea Praha

Večerní tanec La Loba – Tanec svobodné duše ženy 22.8.2024 Centrum Živá Voda v Podkrkonoší
5. 7. 2024
Vize Orla – Moudrost Velryb 4.8.2024 Maitrea Praha
6. 7. 2024

Inspirujte se nejznámějším ze všech racků – neohroženým Jonathanem Livingstonem Rackem spisovatele Richarda Davida Bacha. Odvážil se vzepřít Hejnu a učil své zvídavé druhy překračovat vlastní hranice a vážit si svobody. Z původního psance se stal velkým učitelem.

Racek je spojován s vodním světem stejně jako se vzduchem. Umí se pohybovat v obou říších, ví, jak se chovat v obou prostředích. Stejně tak jsou racci považováni za prostředníky mezi světem reálným a světem nadpřirozeným, ovládají umění duchovní komunikace. I my si od racků můžeme vzít ponaučení, jak si vést v jiných dimenzích, než je běžné. Jak pochopit i to, co nebylo vysloveno, číst mezi řádky a porozumět řeči těla ostatních lidí.


Tanec je tím nejpřirozenějším způsobem, jak být v kontaktu sám se sebou, vnímat své vnitřní vášně a nechat rozproudit touhu po poznání. Tanec Racka je radostný a osvěžující, jako den na pláži. Tak může vypadat i tento večer, plný tance, pohybu a rituálu, se vším, co racek symbolizuje.

Tento taneční den, ti pomůže rozproudit životní energii a spojit se s tvou podstatou a esencí. Jediné, co musíš udělat, je roztáhnout křídla a nechat se nést životem. Zažij ten pocit, kdy máš nekonečný výhled na koloběh života, jeho plynutí a přeměny. Pocítit vděčnost za život.

Přijď si užít den plný tance, pohybu a rituálu.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

 
Datum: 20.8.2024
Čas: 18.00-21.30 hod.
Místo: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
Cena: 550 Kč / 650 Kč při platbě po 1.8.2024
Informace o tanci: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT