Tanec Racka nad oceánem – Překroč své hranice a protanči se ke svobodě 27.4.2023 Plzeň

Cesta ČERNÉHO PANTERA – Protančete se energií silových zvířat 8.5.2023 Praha
5. 4. 2023
Tanec Ledňáčka – tanec hojnosti, prosperity a lásky 26.04.2023, Praha Maitrea
13. 4. 2023

„Překroč své hranice a protanči se ke své svobodě“

Inspirujte se nejznámějším ze všech racků – neohroženým Jonathanem Livingstonem Rackem spisovatele Richarda Davida Bacha. Odvážil se vzepřít Hejnu a učil své zvídavé druhy překračovat vlastní hranice a vážit si svobody. Z původního psance se stal velkým učitelem.

Racek je spojován s vodním světem stejně jako se vzduchem. Umí se pohybovat v obou říších, ví, jak se chovat v obou prostředích. Stejně tak jsou racci považováni za prostředníky mezi světem reálným a světem nadpřirozeným, ovládají umění duchovní komunikace. I my si od racků můžeme vzít ponaučení, jak si vést v jiných dimenzích, než je běžné. Jak pochopit i to, co nebylo vysloveno, číst mezi řádky a porozumět řeči těla ostatních lidí.


Tanec je tím nejpřirozenějším způsobem, jak být v kontaktu sám se sebou, vnímat své vnitřní vášně a nechat rozproudit touhu po poznání. Tanec Racka je radostný a osvěžující, jako den na pláži. Tak může vypadat i tento večer, plný tance, pohybu a rituálu, se vším, co racek symbolizuje.

Tento taneční den, ti pomůže rozproudit životní energii a spojit se s tvou podstatou a esencí. Jediné, co musíš udělat, je roztáhnout křídla a nechat se nést životem. Zažij ten pocit, kdy máš nekonečný výhled na koloběh života, jeho plynutí a přeměny. Pocítit vděčnost za život.

Přijď si užít den plný tance, pohybu a rituálu.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

 Datum: 27.4.2023  17.30 – 20.30
Místo: Prostor Spirála – Plzeň
Cena: 400 Kč
Informace o tanci: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246
KONTAKT