TANEC SE SLŮŇATY – Hravý tanec pro rodiče s dětmi 1.4.2019 Maitrea Praha

Tanec Moudrosti Slonů 1.4.2019 Maitrea Praha
24. 2. 2019
Tanec Sněžného Levharta a dalších kočkovitých šelem 2.-3.3.2019 Tišnov u Brna
24. 2. 2019

Přijďte si zatančit, zadovádět, uvolnit své tělo a mysl a zároveň strávit plnohodnotný čas se svými dětmi. Užijte si společné chvíle plné hravého tance, pohybu a komunikace se zvířecím světem. Obohaťte svůj život o vzácné momenty, kdy se budete vzájemně vnímat, zkoumat a naslouchat jeden druhému.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další vynikají svou odvahou, silou a mnohá nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nabízí velký potenciál, který může obohatit naše životy. K tomu je však dobré nejprve porozumět jejich řeči, což můžeme dokázat prostřednictvím tance.


Tentokrát si zatančíme tanec Slonů a Slůňat.

Sloni jsou přátelští, společenští a velmi inteligentní, mají silně vyvinutý smysl pro rodinu. Vyznačují se svojí nepřehlédnutelnou velikostí a sílou, která je v kontrastu s jemností. Slon je symbolem moudrosti a úspěchu a pomáhá nám odstraňovat životní překážky.

Tanec se Slonem nám dává velkou sílu, stabilitu, ale také jemné, soucitné srdce a mimořádnou citlivost. Poskytuje nám ochranu, lásku a úctu k životu. Jeho velké uši dávají schopnost naslouchání a porozumění. Zlepšuje telepatickou komunikaci a vybavuje nás anténami, jimiž se můžeme dorozumět s jinými formami života.

Taneční večer je určen dětem od 8 do 14 let a jejich rodičům, prarodičům, tetám i strýcům – zkrátka všem, kteří si chtějí zatančit společně s dětmi – slůňaty. Přijďte se na chvíli vžít do hravých sil přírody a předat svým dětem životní moudrost pomocí tance.

Pojďme si užít společnou RADOST!

Jedna dospělá osoba může přijít tančit s max. 4 slůńaty 🙂

Co s sebou: pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Rezervujte si místo včas!!!

https://seminare.maitrea.cz/misa-petersen#tanec-se-slony

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití

Datum: 1.4.2019
Čas: 16.30-18.00 hod.
Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
Cena: 200 Kč do 3.3.2019 / 250 Kč do 27.3.2019 / 300 Kč později
Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Informace o akci, tanci: nusta@nusta.cz a sms na tel. 775696008

KONTAKT