Tanec tvořivé síly Pavouka, umění tkaní vlastního života 27.5.2023 Tišnov u Brna

7 oblastí těla – Skryté síly v nás aneb Tajemství těla, duše a mysli 3.-4.6. 2023. Praha
8. 5. 2023
Tanec Vodního Zajíce 25.5.2023, Praha Maitrea
9. 5. 2023

Intenzivní den plný tance, pohybu, komunikace a rituálu se vším, co pavouk symbolizuje. Pro Kelty byla pavučina symbolem spojení mezi vším, co existuje. U původních kmenů Severní i Jižní Ameriky patří pavoučí žena a pavoučí muž k posvátným bytostem, jež učí člověka tkát, léčit a jít za svým snem. Pavoučí žena je úžasná učitelka, která umí pozorovat, vyčkávat, vytvářet, budovat, učí nás vnitřnímu propojení, integraci i spojení s nejhlubší moudrostí.

Medicína Pavouka je výborná pro ty, kdo chtějí integrovat různé aspekty svého vnitřního i vnějšího života, pro ty kdo pracují na projektech, které vyžadují propojení různorodých součástí… a hlavně pro vás, kteří chcete umět tkát a tvořit svůj vlastní život. Jestliže se tyto schopnosti probudí ve vhodnou chvíli, dodají vám velkou sílu, kterou můžete uplatnit ve svém životě.

Mezi dary, jež přináší pavouk, patří i tvořivost a rovnováha – mezi minulostí a budoucností, fyzickým a duchovním, ženským a mužským. Pavouk vládne sílou jemnosti, jeho tělo ve tvaru čísla 8 a jeho 8 nohou symbolizují neomezené možnosti tvoření. Osm nohou představuje čtyři větry změny a čtyři směry léčivého kola (medicine wheel).

Zachytil-li vás pavouk do své sítě, zaměřte se do svého nitra a podívejte se kolem sebe. Jakou síť ve svém životě tkáte? Jste s ní spokojení? Jestliže ano, skvělé! Zamyslete se nad postoji a volbami, jež vás dovedly tam, kde dnes stojíte. Tvořte pozitivně laděné situace a pokračujte! Nacházíte-li se však v bodě, ve kterém se necítíte dobře a přejete si zlepšit svou situaci, ujasněte si jaké postoje a volby mají podíl na vytvoření vaší současné situace.

Jako tkadlec vlastní sítě jste tvůrcem své reality. Jakmile za to převezmete zodpovědnost, vaše situace se začne zlepšovat. Vy sami máte sílu stvořit si pozitivní a šťastný život, takový jaký si přejete.

Utkejte si vlastní síť, spirálu života. Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvořivý proces v celé jeho hloubce.

Taneční seminář pro ženy i muže každého věku, formy i poslání.

Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


  • Datum: 27.5.2023
  • Čas:   Sobota: 9.30 – 17.30
  • Místo: Sluneční sál, SVČ Inspiro, Tišnov u Brna
  • Cena:  1700Kč do 30.4. 2023/ později 1950Kč.
  • Informace o tanci:  Michaela Petersen – 604602246, nusta@nusta.cz

Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč
Záloha je nevratná, ale dá se přepsat na jiného tanečníka/tanečnici, kterého si sami najdete, nebo si ji můžete „protančit“ na jiné akci s Míšou Petersen v Tišnově.

Přihlášky a informace:  pavlina.mariankova@gmail.com

Při přihlašování dejte prosím vědět, zda:– budete mít zájem o nocleh z pátka na sobotu ve Slunečním sále ve vlastním spacáku za 100Kč
– zda budete chtít sobotní lehký vegetariánský oběd za 95Kč.
Rezervujte si prosím místo včas!


    Rezervace míst na akci


    KONTAKT