Úplňkové setkání u kulatého stolu na Žižkově – Večer s tarotem 1.10.2020 Praha

TANEC BOBRA – Protančete se energií silových zvířat 25.9.2020 Maitrea Praha
15. 8. 2020
Tanec tvořivé síly Pavouka, umění tkaní vlastního života 8.11.2020 Divadlo Kampa, podkroví
10. 10. 2020

Mám pro vás novinku, zařídila jsem si vlastní prostor na pražském Žižkově!

Premiérové večerní setkání „U kulatého stolu“ se v něm  uskuteční 1. října – v den, kdy Luna bude v úplňku ve znamení Berana.

Úplněk zesiluje představivost a intuici. V tento den můžeme jít opravdu do hloubky své duše a podívat se na to, kam jsme došli, jak jsme se změnili a jakého poznání jsme dosáhli. A také, jak s ním naložit a integrovat ho do našeho každodenního života.

První říjnový úplněk nastane 1. 10. 2020 ve 23.05. Celkový součet čísel je 7. Sedmička dokáže pojmout všechny naše dosavadní zkušenosti a přetavit je do nové kvality poznání. Vede nás k tichému zamyšlení nad během vlastního života a posiluje nás v ochotě přijmout vše, co přinesl, i v touze něco změnit. Tento proces podporuje také ohnivý Beran, známý častými změnami názorů. Přináší nám sebevědomí i schopnost rychlého rozhodování a odhodlání jít za svými sny. Moc úplňku trvá po dobu tří dnů před kulminací Luny a další tři dny poté. Indiáni tento úplněk označují jako dožínkový a v jeho průběhu rituálně děkují za všechny dary a lekce.

Karty nám pomáhají naladit se na správné vibrace energií a informací. Díky tomu můžeme snáze odhalit cestu, která se před námi rozprostírá a vychází z přítomného okamžiku teď a tady. Velmi mnoho o sobě a své momentální situaci se lze dozvědět i z jediné vytažené karty. Stáhneme-li tento poklad do hlubin své duše, podvědomí z něho vyrobí nový tvar a my budeme moci vyplout na hladinu změněni a obohaceni.

Společně se vydáme na cestu do světa Osho Zen Tarotu a dalších vykládacích karet. Během večera bude také prostor pro vaše témata a otázky. Tarotové a vykládací karty budou k dispozici, ale můžete si vzít i vaše vlastní.

Těším se na vás!


Osho Zen Tarot nastavuje zrcadlo okamžiku a bez váhání ukazuje, co se děje tady a teď, aniž by soudil či srovnával …. je něco jako budíček, probouzející citlivost, intuici, soucit, vnímavost a odvahu …. cestu k sobě samému.

Dobrovolný příspěvek na základě ayni – vzájemné reciprocity.

Čas: středa 2.9.2020 19.00-21.3o
Místo konání: Nusta – Domažlická 1, Praha 3 – Žižkov (3. patro)
Těším se na vás. Rezervujte si své místo včas!

KONTAKT