Úplňkové setkání u kulatého stolu na Žižkově – Večer s tarotem 1.10.2020 Praha

Cesta Metamorfózy – víkendová dílna pro ženy nad 40 let
18. 8. 2020
Z kořenů do vzdušných výšek – víkendová dílna 29.-31.ledna 2021 Dvůr Svatá Máří
23. 9. 2020

Mám pro vás novinku, zařídila jsem si vlastní prostor na pražském Žižkově!

Premiérové večerní setkání „U kulatého stolu“ se v něm  uskuteční 1. října – v den, kdy Luna bude v úplňku ve znamení Berana.

Úplněk zesiluje představivost a intuici. V tento den můžeme jít opravdu do hloubky své duše a podívat se na to, kam jsme došli, jak jsme se změnili a jakého poznání jsme dosáhli. A také, jak s ním naložit a integrovat ho do našeho každodenního života.

První říjnový úplněk nastane 1. 10. 2020 ve 23.05. Celkový součet čísel je 7. Sedmička dokáže pojmout všechny naše dosavadní zkušenosti a přetavit je do nové kvality poznání. Vede nás k tichému zamyšlení nad během vlastního života a posiluje nás v ochotě přijmout vše, co přinesl, i v touze něco změnit. Tento proces podporuje také ohnivý Beran, známý častými změnami názorů. Přináší nám sebevědomí i schopnost rychlého rozhodování a odhodlání jít za svými sny. Moc úplňku trvá po dobu tří dnů před kulminací Luny a další tři dny poté. Indiáni tento úplněk označují jako dožínkový a v jeho průběhu rituálně děkují za všechny dary a lekce.

Karty nám pomáhají naladit se na správné vibrace energií a informací. Díky tomu můžeme snáze odhalit cestu, která se před námi rozprostírá a vychází z přítomného okamžiku teď a tady. Velmi mnoho o sobě a své momentální situaci se lze dozvědět i z jediné vytažené karty. Stáhneme-li tento poklad do hlubin své duše, podvědomí z něho vyrobí nový tvar a my budeme moci vyplout na hladinu změněni a obohaceni.

Společně se vydáme na cestu do světa Osho Zen Tarotu a dalších vykládacích karet. Během večera bude také prostor pro vaše témata a otázky. Tarotové a vykládací karty budou k dispozici, ale můžete si vzít i vaše vlastní.

Těším se na vás!


Osho Zen Tarot nastavuje zrcadlo okamžiku a bez váhání ukazuje, co se děje tady a teď, aniž by soudil či srovnával …. je něco jako budíček, probouzející citlivost, intuici, soucit, vnímavost a odvahu …. cestu k sobě samému.

Dobrovolný příspěvek na základě ayni – vzájemné reciprocity.

Čas: středa 2.9.2020 19.00-21.3o
Místo konání: Nusta – Domažlická 1, Praha 3 – Žižkov (3. patro)
Těším se na vás. Rezervujte si své místo včas!

KONTAKT