Setkání u kulatého stolu na Žižkově – Večer s tarotem 13.12. 2023 Praha

Tanec Jelenů a Laní 5.10.2023 Maitrea Praha
25. 9. 2023
Tanec a Zpěv Velryb a Delfínů – Naslouchej pradávným tónům a zvukům 19.10.2021 Maitrea Praha
6. 10. 2023

V den Novoluní – tento den zesiluje představivost, kreativitu a intuici a proto můžeme jít opravdu do hloubky své duše a podívat se na to, kam jsme došli, jak jsme se změnili a jakého poznání jsme dosáhli. A také, jak s ním naložit a integrovat ho do našeho každodenního života.

Karty nám pomáhají naladit se na správné vibrace energií a informací. Díky tomu můžeme snáze odhalit cestu, která se před námi rozprostírá a vychází z přítomného okamžiku teď a tady. Velmi mnoho o sobě a své momentální situaci se lze dozvědět i z jediné vytažené karty. Stáhneme-li tento poklad do hlubin své duše, podvědomí z něho vyrobí nový tvar a my budeme moci vyplout na hladinu změněni a obohaceni.

Společně se vydáme na cestu do světa Osho Zen Tarotu a dalších vykládacích karet. Během večera bude také prostor pro vaše témata a otázky. Tarotové a vykládací karty budou k dispozici, ale můžete si vzít i vaše vlastní.

Těším se na vás!


Osho Zen Tarot nastavuje zrcadlo okamžiku a bez váhání ukazuje, co se děje tady a teď, aniž by soudil či srovnával …. je něco jako budíček, probouzející citlivost, intuici, soucit, vnímavost a odvahu …. cestu k sobě samému.

Dobrovolný příspěvek na základě ayni – vzájemné reciprocity.

Čas: 13.12.2023 19.00-21.3o
Místo konání: Nusta – Domažlická 1, Praha 3 – Žižkov (3. patro)
Těším se na vás. Rezervujte si své místo včas!

KONTAKT