Tanec pro ženy i muže každého věku, formy i poslání. Vtančete se do roku 2020, do svého Života s energií bájného ptáka Fénixe a napijte se z jeho síly, moudrosti a živosti!
Pták Fénix je symbolem obnovy života a cyklických fází. Spolu s ním přicházejí změny a růst. Přináší sluneční i zemské světlo, staré vědění a moudrost. Napomáhá na cestě k nalezení vnitřní rovnováhy a dává nám sílu proměny, která má ohromnou léčivou moc. Ve Fénixovi se setkává moudrost dětství, dospělosti i stáří. Spojuje cykly dne, roku, života, věků a uvádí do kontaktu s kolem života.
Fénix je moudrý a nezničitelný pták duše, s ním porozumíme moudrosti a kráse obnovy. Podle středověké mytologie jeho slzy dokážou vyléčit i velmi hluboké rány a jeho zpěv rozjasňuje mysl a srdce.
V pohybu, tanci i meditaci budeme pracovat s moudrostí, která se vine lidským životem od dětství po stáří, moudrosti smrti a znovuzrození. Uvědomíme si všechny cykly, jimiž jsme už prošli, a které máme teprve před sebou, a načerpáme jejich energii do dalších dnů.
Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Dovolte si obnovit své síly, být tím, kým opravdu jste, a jako Fénix vstát z popela a rozproudit životní energii v celém těle!
Datum: 14.2. – 16.2.2019
Dílna je intenzivní (pátek 19:00 – 21:00, sobota 10:00 – 17:00, neděle 10 – 16h).
Můžete si přijít zatančit i jen v pátek večer 19.00 – 21.00 cena za páteční večer 350 kč/
Místo: Centrum Živá voda u Kohoutova v Podkrkonoší
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/
Příspěvek: 2 900 Kč do 2.2. 2020 /po 2.2. 2020 3 350 Kč/
Ubytování a vynikající vegetariánská strava 1.650 Kč za víkend
Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 000 Kč
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.
Dílnou vás provede Michaela Petersen:
„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“ (více na www.nusta.cz)
Kontakt:Michaela Petersen, tel.:604 60 22 46 nusta@nusta.cz
Přihlášky: nusta@nusta.cz