V objetí Fénixových křídel 17./18.-20.2.2022 Centrum Živá Voda

Jízda na Tygrovi 22.02.2022, Praha Maitrea
23. 1. 2022
Hlas Oceánu – Zpěv Velryb 1.3.2022 Maitrea Praha
26. 2. 2022

Pojďme symbolicky uzavřít uplynulý rok a s pomocí energie bájného ptáka Fénixe vykročit do nové části života. Posilněni, s radostí a lehkostí.

Pták Fénix je symbolem obnovy života. Spolu s ním přichází vývoj a růst. Přináší sluneční i zemské světlo a moudrost prastarého vědění. Napomáhá k nalezení vnitřní rovnováhy na cestě a nabízí sílu proměny, která má ohromnou léčivou moc. Podle středověké mytologie jeho slzy dokážou vyléčit i velmi hluboké rány a jeho zpěv rozjasňuje mysl a srdce. Napijme se z jeho síly, moudrosti a živosti!


Vydejme se společně na cestu! V pohybu, tanci i meditaci budeme pracovat s hlubokou vnitřní moudrostí, která se vine lidským životem. Uvědomíme si, čím jsme doposud prošli a co máme před sebou, a načerpáme energii do dalších dnů, týdnů a měsíců.

Prožijme si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce, hravosti a radosti. Dovolme si obnovit své síly, být tím, kým opravdu jsme, a jako Fénix vstát z popela a rozproudit životní energii v celém těle!

Tanec pro ženy i muže každého věku

Datum: 18. 2. – 20. 2. 2022
Dílna je intenzivní (v pátek začínáme v 18.00 a cestu završíme v neděli v 15.30).

Je možné přijet už ve čtvrtek 17. 2., večer si zatančit a naladit se na Fénixe a v pátek si vyjít k posvátné lípě nebo na jiné krásné místo v okolí.

Krásné místo uprostřed přírody i dostatek času nám umožní hlubokou a intenzivní práci na sobě, protančení se k naší skutečné podstatě a zároveň i uvolnění a spočinutí, bytí v souladu se sebou, přírodou, životem… Vnitřní proces Znovuzrození si naplno užijeme v příjemném sále centra Živá Voda, ale i venku u ohně, v lese či u vody.

Místo: Centrum Živá voda u Kohoutova v Podkrkonoší
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/
Příspěvek: 3 150 Kč pá-ne / 3850 Kč čt-ne …. při platbě po 1.2. 3650 Kč pá-ne / 4 150 Kč čt-ne
Ubytování a vynikající vegetariánská strava 1.770 Kč za víkend pá-ne / 2.630 Kč čt-ne

Přihlášky a informace o tanci:
Michaela Petersen – nusta@nusta.cz, tel. 604602246
Po přihlášení vám budou poslány informace k platbě.
Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1 300 Kč

Dílnou vás provede Michaela Petersen:

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid. Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

Kontakt: Michaela Petersen, tel.:604 60 22 46 nusta@nusta.cz
Přihlášky: nusta@nusta.cz

KONTAKT