Vize Orla – Tanec posvátného dravce 11.4.2024 Maitrea Praha

TANEC s vlastním zvířecím průvodcem pro rok 2024 Plzeň 14.4.2023
5. 4. 2024
Tanec Divokého Koně – protančete se energií silových zvířat 25.4.2024 Maitrea Praha
22. 4. 2024

Večer radostného rozletu s těmito posvátnými dravci bude plný tance a rituálů se vším, co symbolizují. Propojíme se s přírodními živly a necháme do sebe vstoupit nádhernou esenci Orla, … jejich tanec poskytuje velmi silný léčebný prožitek.

Orlova energie nám pomůže najít správný směr. Naučíme se také prastarému nástroji Vhledu. Toto vnitřní vidění odkrývá, co v nás odjakživa dřímá a čím bychom se mohli v životě zabývat. Pomáhá nám najít způsob, jakým se můžeme učit, přijímat informace a plně rozvíjet svůj vnitřní potenciál.

Orel je symbolem velké moci a síly, představuje duchovní osvícení, léčivou a tvořivou sílu, povznesení se nad pozemské záležitosti a získání jasného nadhledu. Zlepšuje duchovní a tvořivé vize, podporuje otevírání se božskému a tvořivé inspiraci. Orel je posvátný posel nesoucí na křídlech naše modlitby a přinášející nám vize a vhledy. Je darem svobody, jasného zraku a schopnosti následovat radost, po níž touží naše duše. Učí nás odvážně čelit strachu z neznámého a vyletět tak vysoko, kam až nás může vynést hravost v našem srdci. Pomůže nám přijmout nový pohled na výzvy v životě, nebát se velkých snů a najít správná řešení, která někdy nevidíme, i když je máme přímo před očima.

S lehkostí i silou vzdušného tance těchto posvátných ptáků se protančíme k hravé radosti z letu a harmonii, síle v nás. Může se objevit i síla a učení dalších dravců, jako je Káně, Sokol, Jestřáb či Poštolka…

Dovolte si vzlétnout a být sami sebou, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou a rozproudíte tak životní energii v celém těle! Seberte odvahu, odhoďte všechna omezující očekávání a překročte své hranice. Roztáhněte křídla a vzlétněte vzhůru… Prožijte tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce.


Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.
 Datum: 11.4.2024
Čas: 18.00-21.30 hod.
Místo: Maitrea, Praha 1, Týnská ulička 6
Cena: 550 Kč/ po 10.4.  650 Kč
Informace o platbě pošlu po přihlášení.
přihlášky: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246


    Rezervace míst na akci

    KONTAKT